Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen pszichológus tud segíteni...

Ezen pszichológus tud segíteni, vagy legalább enyhíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudok elengedni egy embert az életemből. Tudom hogy nincs helye benne, teljesen tisztában vagyok mindennel, hogy nem kellene vele beszélnem és gondolnom rá, de bármikor megpróbálom mindig el is rontom, és beszélek vele. Nekem nagyon fontos ez az ember és beleőrülök hogy nem tudom mi van vele. Sosem függtem senkitől, nagyon jól elvoltam egyedül, és nem tudom ezt az egészet hova tenni. Hatalmas űrt, ürességet érzek magamban, semmi célom nem érdekel semmi, csak vagyok. Nem beszélhetek erről senkivel sőt sehol nem mutathatom ki hogy valami nagyon fáj. Az alvásra is kiterjed ez, csak akkor megy ha már tényleg nagyon fáradt vagyok. Tud ezen szakember segíteni ?
2016. nov. 29. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tud segíteni pszichológus mindenképp:) volt kapcsolatról van szó vagy egy nagyon jó barát vagy esetleg családtag? (Persze ha nem gond hogy kérdezem)
2016. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tud persze
2016. nov. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sztrecskó ***** válasza:
Igen, nagyon is tud. Hajrá! ;)
2016. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetes tud segíteni, nagyon is.
2016. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!