Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van akinek szintén sikerült...

Van akinek szintén sikerült megfázni ebben a szép időben?

Figyelt kérdés
Milyen tüneteid vannak?

2019. jún. 7. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a fel iroda beteg, úgyhogy ma be sem mentem inkább, el ne kapjam. Ma itthonról dolgozom.
2019. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hétig hörgő gyulladásom volt.
2019. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megúsztam egy kis náthával a megfázást. Az a baj hogy nem tudják az emberek hogyan öltözzenek fel. Napközbe jó meleg idő van, de reggel meg éjszaka elég hűvös van még és persze hogy hamar megfázik mindenki. De vannak olyan kollégáim, ismerőseim akik elég durván megfáztak. A párom kegyetlenül megfázott ő valószínűleg a huzattól készült ki, egész télen meg rossz időbe nem volt beteg semmi baja nem volt, mert normálisan felöltözött, odafigyelt hogy ne legyen huzatos helyen és ennyi. Most hogy jött a jó idő, nem ö9ltözött fel túlságosan mert minek, kapott egy huzatot ami jól esett neki egy meleg helyiségben plusz a klíma is ment úgy hogy megvolt izzadva, persze hogy most itthon kínlódik.
2019. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jeleen
2019. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Állítólag mostanában influenza is van.

Viszont azt vettem észre gyorsabban kiheverem a nagy melegben, mint télen tenném.

2019. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg sokakkal előfordult mert a vírusoknak nem szóltak, hogy ilyenkor nem illik fertőzni.
2019. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másfél óránként kellett kis dologra mennem. Még a hideg oktatóteremben szedtem össze május 20 fele. Most már kikeveredtem belőle.
2019. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!