Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért van mindig rossz kedvem...

Mért van mindig rossz kedvem és mért vagyok szomorú mindig? Már voltam pszihiátrián 1 hetet ott töltöttem és csak azért hogy el mondják hogy szorongás és depresszió áll fent.

Figyelt kérdés
És irtak fel gyógyszert amit szedtem is, de ez elég rég volt utána még járnom kellett volna de nem tettem. És még mindig nem szűntek ezek a problémák és elég rossz hogy nincs 1 olyan perc sem hogy legalább semleges legyen a közérzetem.
2019. jún. 27. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A korodat megírhatnád, Ha választ is akarsz erre a kérdésedre
2019. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19/f de nem tudom minek kell a korom
2019. jún. 27. 19:17
 3/4 anonim válasza:

Igazából megválaszoltad a saját kérdésed. "járnom kellett volna de nem tettem"

Sajnos nagyon kis százalékban gyógyulnak ki az emberek komoly szorongásból és depresszióból orvosi segítség nélkül, szóval menj vissza a pszichiáterhez. Érdemes lehet pszichoterápiás kezeléssel kiegeszíteni a gyógyszereket.

2019. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ sztem megpróbálok vissza menni mert ugye azért nem mentem vissza egy idő után mert már utáltam de most akkor vissza megyek.
2019. jún. 28. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!