Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hete magas a vérnyomásom,...

Egy hete magas a vérnyomásom, amitől fáj a fejem és szédülök, de a háziorvos nem foglalkozik vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korábban is volt hogy rossz volt a vérnyomásom, de egy hete folyamatosan fáj a fejem, hol tarkónál, hol homlok-halántéktájékon. Illetve szédülök és gyengének érzem magam. 142/102 és ehhez hasonló adatokat mérek a felkaros vérnyomásmérővel, de egyébként a csuklós is sokat mutat mindig. A háziorvosnak többször panaszoltam, de neki ez a régebbi, orvosi pumpás van, állítólag azzal minizdg jó... Úgyhogy nem is foglalkozik vele. Írjam a vérnyomásom és menjek maszekba kardiológushoz vagy mit tegyek? Nagyon bosszantó a nemtörődöm hozzáállása, amikor sokszor dolgozni sem tudok annyira nem vagyok jól.


25/N



2019. júl. 9. 06:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi nem ismerünk téged, de az orvosod igen. Tulajdonképpen mit szeretnél az orvostól elérni? Írjon ki betegállományba, vagy írjon egy rakás gyógyszert?
2019. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ok, hogy mem kórosan magas, de fiatal vagy, nem is szabadna annak lenni, éd te írod is hogy nem vagy jól. Épp ezért, egy lelkiismeretes háziorvosnak, ezzel nem kellene ilyen nemtörődömnek lennie. Ha teheted, javaslom válts dokit, aki törődok a problémával, és rendesen kivizsgáltatja a panaszod.

Jó egészséget!

2019. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"142/102 az magas. A háziorvosod libáért vette a diplomáját?" ó bár nekem ennyi lenne! ha elmék az orvoshoz,190 et mér.itthon 165-175 öt méregetek.engem miért nem vesz fel betegállományba a 190 el?-mondjuk én nem szoktam még ennyivel sem rosszúl lenni.
2019. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Történt valami?
2023. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!