Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mozgásszervi probléma/becsípőd...

Mozgásszervi probléma/becsípődés miatti fájdalmas légzés hány nap után múlik el?

Figyelt kérdés

A teljes történetet leírom, mert már eléggé kétségbe vagyok esve. 3 napja arra keltem, hogy nagyon fáj a levegővétel, de nemcsak az, hanem konstans szúró fájdalmat éreztem a mellkasamban. Az orvos azt mondta, hogy mozgásszervi, mert nem sportolok és valószínűleg rossz a tartásom. Felírt izomlazítót, illetve fájdalomcsillapítót. Azóta voltam manuálterapeutánál is, aki javasolt pár nyújtó gyakorlatot, meg itthon masszázsgéppel próbáltam lazítani rajta, illetve kígyóméreg krémmel kenegettem. A hátfájásom a következő nap el is múlt, viszont a vállamban/nyakamban még mindig érzem. De nem jelentős. Ami engem igazán zavar, hogy 3 napja szörnyen megerőltető és fájdalmas nekem a levegővétel, esténként nem tudok emiatt a fájdalom miatt aludni, nagyon felületesen alszom, kb félóránként-óránként mindig felébredek. Hány napot kell még ezzel a fájdalommal végigszenvednem, illetve mit csináljak még, hogy enyhítsek ezen?

(Masszázsra ma mentem volna, de végül visszamondták...)

Minden segítséget nagyon hálásan elfogadok, már végtelenül kétségbe vagyok esve.

19/L



2019. júl. 13. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ptx? Anyukámnak 4 is volt. Jó lenne egy tüdőszűrés!
2019. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha idegbecsípődés, az nekem egyszer 5 hétig tartott.
2019. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kenegetést vehetjük sportnak?
2019. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként végül kiderült, hogy daganatom van, szóval nem mozgásszervi probléma volt, érdekes ez az élet. :)
2021. júl. 3. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem covid volt?
2021. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És hogy vagy? 1. válaszoló vagyok. Pontosan milyen daganatod van? Kezelhető? Remélem!!

Sok erőt kívánok! Remélem, hamarosan meggyógyulsz!!

2021. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem COVID volt, a kérdést 2019-ben írtam ki. :D


6-os, köszönöm szépen az érdeklődést és a jókívánságokat, nagyon kedves tőled! Kiderült, hogy megmaradt a csecsemőmirigyem és abban volt a daganat, de szerencsére nagyon hamar kiderült minden, rögtön meg is műtöttek, szóval élek és virulok! :)

2021. júl. 9. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök! :)
2021. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az komoly. Hogy derült ki, hogy daganat?
2023. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!