Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hajfestéstől hajhullás?...

Hajfestéstől hajhullás? Illetve hajfestés után hajregenerálódás?

Figyelt kérdés

Eddig nem hullott ennyire a hajam mint most mikor életemben először befestettem. Ki akartam próbálni, tetszik a színe (mahagóni rézvörös) de nem szeretném újrafesteni jobban tetszik a természetes, eredeti hajszínem (sötétbarna). Tudtok valamilyen praktikát ajánlani, terméket bármit ami bevált és a hajhullást lecsökkentette? Mikor mosom a hajam akkor látszik főleg :( Kimondottan festett hajra való sampont és balzsamot használok, nem meleg sem hideg, inkább langyos vízzel szoktam hajat mosni. Bármilyen ötletet elfogadok. Illetve ha nem a hajfestéstől van (bár szerintem igen) akkor mi lehet? Palette deluxe hajfestéket használtam. Illetve tervezem levágatni a hajamat hogy a töredezett hajvégek lekerüljenek. Most a hátam közepéig ér és vállig szeretném. Úgy tudom ez segít abban hogy regenerálódjon a haj.

Köszönöm a válaszokat :)


20/l



2019. szept. 27. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ettől van. 15 éve festetem és nem hullik.

Illetve valamennyire mindenkinek hullik, főleg hajmosáskor, főleg ősszel és tavasszal.

2019. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ősz van, sok embernek fokozódik a hajhullása, ez természetes. Érdemes megfigyelned esetleg, hogy a kihullott haj törött-e, tehát csak a hajszál egy része hullott-e le (ebben az esetben a festék roncsolhatta), vagy a komplett hosszú hajszál van ott - ebben az esetben valószínűbb, hogy természetes hullás.
2019. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
x2 vagyok, hozzátenném, hogy éveken át festettem Palette Delux-szal vörösre, és sose hullott tőle a hajam, pedig gyenge, vékony hajam van.
2019. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én nem hiszem hogy törött hajvégű hullott, csak eléggé ijesztő mikor mosod a hajad és csak hullanak ki a hajszálak :/


De nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

2019. szept. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!