Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés

Mit egyek/igyál hogy jobb legyen?

Már lassan egy hete meg vagyok fázva, viszont eddig csak náthás voltam. De ma elkezdett fájni a légcsővemnél vagy garatomnal nem tudom pontosan mi is az ott,szóval nem a torkom hanem lejebb. Azt érzem hogy folyt a köhögés, de még nem igazán akar semmi sem fel jönni. Mit igyak vagy egyek rá, illetve ez még mindig a megfázás vagy ez már komolyabb? Kamilla teám van itthon.

nov. 3. 15:06  Privát üzenet  

A válaszok
A mandulád nem nagy? Lehetsèges hogy virus lesz! Érzel nyelèskór csomot?

# 1/7Időpont nov. 3. 15:10 Privát üzenet

Fokhagyma

Méz

Citrom

Húsleves/meleg levesek

Citromos tea

Csípős kaják (én például kínai csípős savanyú levest szoktam enni)

Ez már nem nátha, nálam is így szokott lenni, egy idő után lemegy a légcsövembe és elkezdek hurutosan köhögni (pár nappal később).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont nov. 3. 15:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem nagy a mandulám. Az egyáltalán nem fáj. Viszont milyen vírus ez, valami felső légúti?

# 3/7Időpont nov. 3. 15:15 Privát üzenet

Diófalevél tea vagy csalán tea, mindkettő erős vírus és baktérium ölő hatású, akár felváltva is ihatod őket 1 nap diófalevél másik nap csalán.

Annyi, hogy 6 hétnél tovább egyiket se idd, mert hosszútávon károsak lehetnek.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont nov. 3. 15:46 Privát üzenet
Lehet hogy légcsőhurutod is van már. Ha lázad is van és sokáig nem múlik, menj el a háziorvoshoz.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont nov. 3. 16:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az szerintem még nincs,csak nem vagyok a legjobban. De most hogy beteg lettem , rám jött a pánik,mert hányás fobiam van és félek ha ilyesmi van,hogy hányni fogok. Pedig legutóbb,12 évesen hánytam,és most 23 vagyok.

# 6/7Időpont nov. 3. 18:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyre rekedtebb a hangom

# 7/7Időpont nov. 3. 18:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy legyen jobb kapcsolatom a nővéremmel?
Nemsokára költözünk, mit tudnék csinálni, hogy jobb legyen? (hosszú szöveg, de szükségem van segítségre)
Nagyon fáj és zsibbad a hátam egy része, időnként bele is nyilal egy ponton. Mit lehetne csinálni, hogy megszűnjön/jobb legyen?
Sok helyen olvastam és mondták is hogy a benzines autókat érdemes 2000-3000 fordulat felett tartani. Ez arra vonatkozik hogy ha folyamatosan haladok pl:50-nel akkor 2000 felett...
Mi lehet a bajom? Mit tegyek, hogy jobb legyen?
Az egyik barátom poszttraumás stresszben szenved. Mit tehetnék, hogy könnyebb/jobb legyen neki?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!