Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit egyek/igyál hogy jobb legyen?

Mit egyek/igyál hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete meg vagyok fázva, viszont eddig csak náthás voltam. De ma elkezdett fájni a légcsővemnél vagy garatomnal nem tudom pontosan mi is az ott,szóval nem a torkom hanem lejebb. Azt érzem hogy folyt a köhögés, de még nem igazán akar semmi sem fel jönni. Mit igyak vagy egyek rá, illetve ez még mindig a megfázás vagy ez már komolyabb? Kamilla teám van itthon.
2019. nov. 3. 15:06
 1/7 anonim válasza:
A mandulád nem nagy? Lehetsèges hogy virus lesz! Érzel nyelèskór csomot?
2019. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fokhagyma

Méz

Citrom

Húsleves/meleg levesek

Citromos tea

Csípős kaják (én például kínai csípős savanyú levest szoktam enni)


Ez már nem nátha, nálam is így szokott lenni, egy idő után lemegy a légcsövembe és elkezdek hurutosan köhögni (pár nappal később).

2019. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nagy a mandulám. Az egyáltalán nem fáj. Viszont milyen vírus ez, valami felső légúti?
2019. nov. 3. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Diófalevél tea vagy csalán tea, mindkettő erős vírus és baktérium ölő hatású, akár felváltva is ihatod őket 1 nap diófalevél másik nap csalán.

Annyi, hogy 6 hétnél tovább egyiket se idd, mert hosszútávon károsak lehetnek.

2019. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy légcsőhurutod is van már. Ha lázad is van és sokáig nem múlik, menj el a háziorvoshoz.
2019. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az szerintem még nincs,csak nem vagyok a legjobban. De most hogy beteg lettem , rám jött a pánik,mert hányás fobiam van és félek ha ilyesmi van,hogy hányni fogok. Pedig legutóbb,12 évesen hánytam,és most 23 vagyok.
2019. nov. 3. 18:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyre rekedtebb a hangom
2019. nov. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!