Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés

Teafa olaj árthat a babának?

Sajnos pár hete sikerült gombás fertőzést összeszednem, amire bórsavas kúpot írt fel a doki, de önmagában nem segített. Az vizes ujjamra tettem pár csepp teafa olajat, amivel bekentem a hüvelyfalat. Ha úgy érzem, hogy a tünetek újra kijönnek, megismétlem a teafa olajos módszert. (segíteni szokott). Ezzel ugye nem árthatok a babának, nincs benne káros anyag, ami mérgező lehetne?

Keress kérdéseket hasonló témákban: teafa, olaj, hüvely

nov. 6. 17:06  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy 16 hetes kismama vagyok. Köszi előre is a válaszokat. :)

# 1/6Időpont nov. 6. 17:08 Privát üzenet
en tomeny illoolajat nem kennek arra a teruletre. regebben 1-2 cseppet tettem tisztasagi betetre, de csak tuneti kezelesnek volt jo. miert nem veszel egy canestent (vagy candibenet, az az olcsobb valtozata)?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont nov. 6. 17:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vízzel higítva sem? A Canestent nem merem újra használni, mert legutóbb nagyon csípett és csak rosszabb lett.

# 3/6Időpont nov. 6. 17:37 Privát üzenet

Micovag hüvelygomba ellen

Vitagyn C bakteriális hüvelyfertőzés ellen

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont nov. 6. 17:39 Privát üzenet
olaj ritkan oldodik vizben

# 5/6Időpont nov. 6. 17:45 Privát üzenet
A babának nem árt. De nem csípett? A nyálkahártya nagyon érzékeny, az illóolajok töményen eléggé irritálhatják. Én is inkább erre a célra való hüvelykúpot használnék, és utána hüvelyflóra regeneráló kúpot, hogy ne jöjjön vissza a fertőzés.

# 6/6Időpont nov. 7. 08:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Majdnem 9 hónapos babának adhatok tepsiben sült burgonyát és csirkemellet?
Mik azok a fontos dolgok amiket a gyógyszertárban be kell szerezni az újszülött babának?
Száraz bőrű babának a fürdővizébe egy kevés olíva olaj ugye jót tesz?
Tényleg egészségesebb a liba/mangalica/disznó/kacsazsír a babának mint az olaj?
30 hetes pocakos vagyok és nagyon megvagyok fázva? Orrom elvan dugulva, semmim nem fáj lázam nincs? Használt valaki rhinospray plus orr sprét? Mert nekem csak az használ? és...
7 hós babának hogy csináljam a főzeléket? Még csak vízben főztem meg és úgy turmixoltam. Mivel kell sűríteni, kell bele pici olaj? Bocs a sok kérdésért.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!