Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segített már valakinek a...

Segített már valakinek a migrén piercing?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 11:14
1 2
 11/20 anonim válasza:
84%
Én februárban csinaltattam migrén piercinget az egyik oldalra és 6 hétre rá a másikra is. Azóta most, szeptemberben van először kezelhetetlen fejfájásom, szóval szerintem is működik. A heti rendszerességű rohamokat elfelejtettem, sokkal nyugodtabb az életem. Pesten csinaltattam a körúton,elektroakupunktúrás beméréssel.
2021. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Egy orvos se ajánlja. Legtöbb profi placebónak mondja.
2021. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Veres I válasza:
41%

Sziasztok ! A migrén piercinggel kapcsolatban szólnék pár szót . 2021 Szeptemberben csináltattam meg

meg eleinte én sem hittem el de de tényleg jól teszi a dolgát azóta csak egyszer volt fejfájásom de az is nagyon rövid ifeig tartott . Facebookon elérhetőek SHENMEN PIERCING néven

2021. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is akartam azzal a bizonyos hölggyel szúratni. Nyomon követem a face csoportot! Amint negatív véleménye van valakinek törlik.

A múltkor egy hölgy ödémás lábát fotozták le, hogy shenmen után mekkora a változás. Semekkora nem volt, ezt oda is írta valaki. Törölték.

Hétvégén mentettem el egy posztot. Olvasgatni akartam a kommenteket de már nem tudtam mert azt is törölték.

A hölgy füle nagyon be volt gyulladva, erről volt kép. Sokan írták alá, hogy ők is ezzel küzdenek.


Láttam olyan képeket ahol olyan szélre volt szúrva hogy a Szentlélek tartotta ott.

2021. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha tarkóról indul a migréned, érdemes lehet megkeresni egy jó csontkovácsot. Csodát művel.

A piercing vagy bejön, vagy sem. Ismerek olyat, akinek jó, de nekem pl egyelőre nem.

Sztem keress a környéken valakit, akihez könnyen vissza tudsz menni, ha szükséges.

Natiék törlik a negatív véleményt, mert ebből élnek, nem engedik rontani az üzletet, de ettől még ez elég gáz.

2022. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Most szúrattam shenment náluk, 4 napja, szóval még elég friss. Eddig nekem semmi hatás, pedig arról is áradoznak az oldalon, hogy milyen jó. Még egy kicsit bízom benne, hogy idővel megjön a hatása, de nem tudom, kb. mindenki azt írja, ő azonnal érezte. Viszont a barátnőmnek migrén piercingje van onnan, azt mondja, tényleg sokkal kevesebbet fáj a feje. Ellenben 2 hónapja szenved a gyulladással, nem akar elmúlni neki. Nekem amúgy maga a piercing tetszik, de hatás nélkül kicsot drága. Ennek az árnak a harmadáért szúrja be egy random piercinges, sőt, akár magamnak is be tudtam volna rakni ingyen. Ja, és ami szerintem nagyon gáz, hogy ennyi pénzért állsz sorban az utcán, majd még váratnak bent is vagy fél órát, mert egy időpontra 6!! ember volt ott. Azért ez nonszensz.
2022. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
96%
Ugyanez a véleményem mint 16osnak...én fél éve csináltattam, még mindig váladékozik olykor és fáj. Nem csináltatnám újra, mivel a hatását sem érzem. Jó a marketingjük és placebora épül. Nekem iszonyatosan fájt a szúrás és még kb magamhoz sem tértem mikor már kérdezgették, hogy mit érzek. Valóban egy időpontra vagy 6an voltunk, futószalagon mentek az emberek, nem sokat foglalkoztak senkivel. A lényeg az volt kb, hogy perkálj- én így éreztem. A sok pozitív vélemény azért van mert ahhoz, hogy éljen a garancia 2 hét után meg kell írnod a tapasztalataidat- persze azért, hogy nyomon tudják követni a gyógyulásod, véletlenül sem azért, hogy ők minél több pozitív véleményt tudjanak kitenni az oldalra.
2022. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Édesanyám is migrénes, így elhatároztuk, hogy az egyik kitelepülés alkalmával kiszúratjuk a fülünket (ő migrén, én shenmen piercinget kaptam).

Valóban elég futószalagon megy az egész. Mire én odajutottam, közölték velem, hogy ha szokott lenni enyhe fejfájásom a shenmen hatástalan lesz (Ez akkoriban kb 1 éve még nem volt olvasható a weboldalon. De lehet elsiklottam felette..)


Nos megvolt a szúrás, mondták is hogy 2 hét után jelezzünk vissza, hogy hat-e. Egyikőnk sem érzett változást, de én nem erőlködtem a visszajelzésen. Édesanyám nagyon csalódott volt, de visszajelzett, és válaszban megkapta, hogy azért nem hatásos a piercing mert be van gyulladva.


Nem vagyok orvos, de kérdem én mi köze a kettőnek egymáshoz? Elméletben a fülbevaló úgy hat, hogy nyomja azt a bizonyos "mágikus" pontot a füledben. De begyulladva is nyomja, nem? (Nos, tekintsünk el ettől..)


3-4 hónappal később édesanyám kommentelt a facebook oldalukon az egyik fénykép alá (arról hogy neki még mindig hatástalan a piercing). Egyből törölték a kommentet és messenger üzenetben kértek fotót a füléről. Megállapították, hogy nincs már begyulladva és jár neki a garanciális piercing.


Így nem sokkal később megkapta a második piercinget, potom 10 ezerért, mert hát a csillogós fülbevalókat meg kell ám fizetni :D !


Eleinte talán volt egy kis hatása a második fülbevalójának, mert a sima fájdalomcsillapító elegendőnek bizonyult a migrénes fejfájásai alkalmával. 2-3 hónap elteltével azonban ez a varázshatás szinte megszűnt, valószínűleg anyukám akkor vesztette el a bele vetett hitét?!


Mindezek után engem nem a sok kidobott pénz zavar, hanem a tény, hogy nincs bennük annyi jóindulat, hogy néhány negatív kommentet meghagyjanak. Hogy igenis létezik olyan, hogy nem hat emberek, ez van (jó jó, persze ki van írva a facebook oldalukon, hogy ez egy nem orvosilag bizonyított módszer...). De aki elsiklik e felett, és csak a soksok pozitív visszajelzést olvassa azt nagyon becsapják. Elhitetik az emberekkel, hogy ez egy csodás módszer és az édesanyámhoz hasonló kétségbeesett emberekben keltenek hiú reményt.

2022. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Én is ennek a sok pozitív kommentnek dőltem be... Pedig ha valaki 100%ig biztos abban a szolgáltatásban amit nyújt, akkor nincs mitől félnie ha lesz is 1-2 negatív vélemény, elég fura lenne ha ez mindenkinek bejönne. Ezzel a törölgetéssel viszont kamu szagú. Az is érdekes volt mikor jöttek kitelepülésre és már csomóan foglaltak hozzájuk időpontot és persze ki is fizették de visszaigazolót nem kaptak ezért facen írtak kommentben a poszt alá. Erre jött egy tök flegma reakció, hogy ne türelmetlenkedjenek már és egy pici fogalmuk legyen a munkájukról, hogy hányan írnak nekik üzit és milyen leterheltek. Azért ez ne legyen már ilyen természetes, hogy napokig nem válaszolnak miután elutaltál 30ezer forintot és még te szégyelld magad.
2022. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is van migrén és ShenMen pc-m is lassan két hónapja. Sokaktól olvasom, hogy aaa átverés, kuruzslás, placebó stb stb. Nekem a migrén pc egyértelműen segít. Sajnos a ShenMen pc-met újra kellett szúratnom, mert túl rövid szárú ékszert raktak be először, és néhány hét elteltével a fülem beszippantotta az ékszert. Igaz csak néhány napja szúrta újra egy másik piercinges, másik szögben, mert azt mondta, hogy az eredeti rossz szögben volt beszúrva, így most semmilyen hatását nem érzem. Az eslő szúrás után elmúlt a pánikom, nem volt állandóan görcsben a gyomrom, sem a vállaim, a fejfájásaim teljesen meg is szűntek, konkrétan még felidegesíteni sem lehetett, olyan kellemes béke járt át. Én is kételkedtem benne, de már az első pillanatban mintha egy kő szakadt volna le a szívemről. Még magamat seem értettem, olyan sírád kapott el már ott a székben, hogy csak pislogtam. Az azt követő napokban olyan jól esett sírni, nogyon megkönnyített. Fura eezt mondani, meg lehet nem is érti mindenki, de ugy an úgy tudtam sírni, mint gyermekkoromban. Tudom, lesznek olyanok akik lefikáznak, hogy jajaja bemagyaráztad magadnak stb stb. Igazából én is úgy indultam neki az egésznek, hogy veszteni valóm igazából nincs, max lesz két szép ékszerem. Azt mondjuk szerintem fontos hozzátenni, hogy szerintem akkor vállalj be ilyeet, hogyha egyébként is tetszik, és nem gond, ha mondjuk nem működik, szimplán csak szép.


Kicsit el vagyok egyébként keseredve most az újraszúrás után, mert most tényleg nem érzem azt a hatást amit az elsőnél megélhettem.


És mivel megint ugyan olyan "görcsös" vagyok, így mostmár néha fájdogál a fejem is, de közel sem olyan mértékben és gyakorisággal, mint korábban.

19L

2023. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!