Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért ilyen bonyolult és...

Miért ilyen bonyolult és átláthatatlan a Doterra rendszere?

Figyelt kérdés

Pár hete regisztráltam a Doterrára, de úgy látom, hogy teljesen átláthatatlan az egész rendszerük. Érdekelnek a termékek, de nem kapok kellő mennyiségű információt róluk.

Szerettem volna átmenni egy másik wellness tanácsadóhoz, de nem engedélyezik csak ha fél évig inaktív vagyok. (magyarán, ha nem vásárolok)

Nem értem , hogy miért éri ez meg nekik..:D

Ha logikusan belegondolok, akkor ez a piac akkor lenne a legműködőképesebb , ha a tanácsadók közül az ember válogathatna és mindenki aki náluk regisztrál (hozzáteszem nem kevés pénzért) a lehető legkönnyebb módon juthatna információhoz.

Ehelyett azt érzem, hogy magára hagyják az embert a rendszerben és tulajdonképpen hiába csatlakozna csoportokhoz, de nem teheti, mert mindenki a saját csoportján belül oszt csak meg információkat.

Ez mire jó, hogy ezt így szétszedik?

Csak nekem fura ez?

Amúgy nyilván nem akkora eget rengető probléma, csak nem értem, hogy ez nekik miért éri meg?



2020. okt. 21. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy MLM, értelmet sose keress ilyen cégeknél.
2020. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

értem..lehet butaságot kérdezek, de attól a termékeik még lehetnek jók vagy ez egyet jelent azzal,hogy nem korrekt a cég?

Mármint , engem abszolút nem érdekel az üzleti része, csak a termékeik.

2020. okt. 21. 22:17
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Mivel az MLM pénzt nem forgathat, csakis termékeket, így azt próbálják minél olcsóbban előállítani. Plusz egy darab fillért sem adnék az ilyen cégeknek.
2020. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
A doterra nem MLM cég. Nálunk az egész család használja az olajokat, mert valóban használnak, de nem szervezünk be senkit, nem üzletelünk, csak néha napján rendelünk
2020. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem érv. Attól még MLM alapon működnek. Nézz utána.
2020. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amúgy mi az az mkm tulajdonképpen?
2020. okt. 21. 22:29
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek: [link]

4-es válaszolónak: [link]

2020. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy azon alapszik, de kit érdekel?
2020. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Elég sok embert. De az is elfogadható, ha téged nem zavar. Jó egészséget!
2020. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%
Tyú mekkora uzlet, hogy az ember vásárol egy webshopból és nem érdekli, hogy valójában vannak olyanok, akiken keresztül is meg lehet ezt tenni. Mennyire átvertek itt minket, te jó ég :) Mennyire kell h.lyének lenni, hogy nem érted ezt
2020. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!