Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » „Végképp bonyolult találni...

„Végképp bonyolult találni egy olyan műtősfiút, aki bemutatkozik, és nem bámulja a meztelen beteget. ” Hogy mi van?

Figyelt kérdés

Lantos Gabriella egészségügyi szakértő mai szavait írtam le a kérdésben.


Tényleg itt tartunk?


2019. febr. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Aki egy napig is csinálta már ezt a melót, az tudja, hogy kb az utcaseprő több tiszteletet kap. Fos meló, fos pénzért és mindenki lenézi őket.
2019. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor az anyámat műtötték, a műtősfiú volt az EGYETLEN egy fél nap alatt, aki bemutatkozott, és elmondta, hova viszi anyámat és miért. Előtte kb. 3 orvos "látta", egy sem mondott semmit.

Amúgy azt tapasztalom, az orvosok és ápolók 99%-a nem mutatkozik be, névtábla nincs rajtuk, nem lehet kihez kötni sem a jót, sem a rosszat.

2019. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a vizsgálatokat végző orvosoknak,és a kezelőnek kellene bemutatkozni .A nővéreknek,betegtologatóknak ,műtőben dolgozóknak ez nem kötelező.De vannak egyéb kisegitők is az osztályokon,azok is mutatkozzanak be ." jó napot kívánok,XY vagyok,meghoztam az ebédet "

SzTK ban leg feljebb a doki mutatkozik be ,de az asszisztencia nem.Kit érdekel ki van a számitó gép mögött .

2019. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, akkor jól bemutatkoztak.
2019. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!