Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kérdés az lenne hogy honnét...

A kérdés az lenne hogy honnét tudnék cbd olajat rendelni ami biztos forrás?? medihemp-et próbáltuk de nem vált be, esetleg aki tud valami okosat írjon

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg márkát is írjatok hogy melyik vált be
2021. jan. 18. 15:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a HempHealth-ot. Instán partnerségben állok velük és nagyon korrektek. Személy szerint én tőlük cbd alapú kutyus jutifalit reklámoztam, de nagyon meg vagyok vele elégedve:D
2021. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy mit ne vegyél....Usa medical.
2021. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van valami Marry jane svájci márka, de tartózkodó vagyok mivel az elozo is elég drága volt aztan kb olyan mintha semmit sem érne , bárhogy adagolom 1800mg 10ml kb 44ezer volt
2021. jan. 18. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr. Rácz Éva honlapján nézz körül. Vigyázz, honnan rendelsz, mert nagyon sokan "hamisítják". Tulajdonképpen nem igazán hamisításról van szó, csak nem a Cannabis virágából, hanem a leveléből, vagy a magjából nyerik a cuccot, és az messze nem hozza a kívánt eredményt.
2021. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Körülnéztem, de kérdés hogy mennyire lehet hiteles, az előzőnél is volt tanúsítvány stb
2021. jan. 19. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!