Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van ez az Oláh Sándor nevü...

Van ez az Oláh Sándor nevü fickó a Facebook-on, a COVID-al kapcsolatban van egy elég félelmetes és durva elmélete, amiből be is jött csomó minden. Szerintetek igaza van? Szerintetek mennyire megbízható forrás?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire.
2020. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy túl van tólva, meg ez a COVID útlevél is nevetséges és elég durván sérti az emberi jogokat, de azért amit ő elmond, az nagyon ijesztő. Eléggé meglehet tőle rémülni.Én pl maszkot is hordok már az eleje óta, boltba mindig felveszem és más zárt helyekre is, de utcára példáúl nem veszem fel ha egyedül sétálok mert akkor baromság. SZóval én általában az arany közép úton járok, DE amit ő elmond az nagyon félelmetes és nagyon megijesztett. Mert nagyon sokminden BEJÖTT amit mondott és nem kispályásnak tűnik.
2020. dec. 24. 19:40
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Mégis, miket mond nagyjából?
2020. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos igaz , mert amit állít az ensz who az programterv , amiket meg lehet nézni az oldalukon . Amit a leleplezők állítanak ezek dokumentalt temák , régi par éves CNN bbc riportok újsagcikkek leforditva . Archiv és új könyvek újságok tartalmazzák , keresni kell a hivatkozast elovasni nem hümmögni gyanakodni . Az hogy mi jogos mi nem azt a hatalom fogja eldönteni stb , ennyit érez a demokrácia hazugság .
2020. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Miket mond? 4 órás videót találtam, most ilyenkor nincs kedvem végignézni, ilyenkor reszkessetek betőröket nézz az ember
2020. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egy nagyon durva, posztapokaliptikus jövőt fest le, amit 2030-ig az emberiség rabszolgasorsba taszításával és rengeteg ember kiírtásával visznek véghez... Egy nagy globalista rendszer lesz, illetve hogy nanobotokkal befognak minket oltani 2022-ben a COVID mutációi ellen. Mert azt fogják kitalálni, hogy csak ez az egyetlen lehetőség a járvány megállítására.
2020. dec. 24. 19:54
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Na bmeg még egy facebook konteo hívő.

IQ szinthez kéne kötni hogy ki csinálhat azon a szar oldalon fiókot magának, mert mindig ott agymossa egymást az együgyű réteg.


Bár ha csak 100 feletti IQval rendelkezők regisztrálhatnának, nem maradna egy felhasználó sem facebookon.

2020. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Illetve pénzt gyűjt, mert akar egy magyar webes felületet megcsinálni, ahol nem lesz cenzúra, eljut az info mindenkihez, szerinte ezzel megmenthetjük az emberiséget, a németek is csatlakozni fognak, de ehhez 5 millió forintra van szüksége. Én lehet adakozni fogok neki, ha igaza van, akkor lehet megmenthet, ha nem és nagyon remélem nem, akkor meg kidobtam 5 ezret...... de ennyit megér nekem.
2020. dec. 24. 19:57
 9/18 A kérdező kommentje:

"Bár ha csak 100 feletti IQval rendelkezők regisztrálhatnának, nem maradna egy felhasználó sem facebookon."


nekem mérték az IQ-mat a nevelési tanácsadóban fiatal felnőttként is, 18 évesen 130 volt amit elértem a teszten, kikellett választani mik következnek bizonyos ábrákon, logikát kellett keresni benne... nehéz volt nagyon.


Sajnos asperger-szindrómám van és diszgráfiám, emiatt mérték meg, hogy írás alól az érettségin kaphassak felmentést.

2020. dec. 24. 20:00
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, hogy az ilyen összeesküvéselméleteket sosem a BBC, CNN, Telex (:)) vagy bármi, hiteles hírforrás leplezi le...
2020. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!