Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gődényéknek és a járványszkept...

Gődényéknek és a járványszkeptikusoknak adott igazat a legrangosabb orvosi tudományos forrás a Lancet, mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Nagyon komoly forrásról beszélünk, a Lancet engedte ki!!!


[link]


A covid-19 nem pandémia hanem szindémia. Nincs értelme a korlátozásoknak. Ugyanakkor nemsoká év vége és ha a svéd modell is ezek szerint igazolja gődényéket a népességfogyással akkor basszus mindenben igazuk volt.


2020. okt. 4. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Végig tudtam, hogy a járványszkeptikusok jobban ítéltik meg a helyzetet.
Boldogkőiéknek hiszek, a Lancet-nél alacsonyabb a tudományos színvonal.
11 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem igaz mert a Cecília meg a szlávik doktorúr is megmontták hogy mindmeghalunk ha nem hordjuk a maszkot de lehet meg akkor is!
2020. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%
Remhir terjesztesert teged is elvisz a rendorseg...😉
2020. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%

Ó, Istenem... "A covid-19 nem pandémia hanem szindémia"

Eddig mondtál igazat. Az összes többi hülyeség, semmi köze ehhez, csak te költötted hozzá.

Annyira szánalmas, hogy el se olvasod a cikket, amit linkelsz.

Vicc.

Értelmesebbeknek, akik tudnak olvasni, ajánlom ezt.

[link]

2020. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3. Nagyon jó a cikk és pontosan erről beszéltem ahogy Gődényék is végig! Gondolom ez annyira kellemetlenül érinti a magadfajtákat, hogy most megpróbáljátok majd átértelmezni az egészet úgy ahogy az a ti egótoknak kisebb sérelmet jelent? Ez a pszichológiája annak ami most végbemegy benned, de ez nem helyes, önámítás. Erőt kívánok a szembenézéshez nektek!
2020. okt. 4. 17:57
 5/30 anonim ***** válasza:
65%

Hát ezt nem hiszem el! NEM, SOHA nem erről beszéltek Gődényék, és a cikk sem ezt írja!

A cikk is azt írja, hogy szükségesek a korlátozások,meg minden, de ez nem elég. Tényleg nem tudom máshogy értelmezni az egészet: te funkcionális analfabéta vagy

2020. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

"A cikk is azt írja, hogy szükségesek a korlátozások...."


Nos én a korlátozások alatt a nyilvánvalót értem, lezárások, karantén. Nézzük mi van a cikkben:

"Azért fontos, mert a betegség megelőzésének más eszközei hatásosak nyilvánvalóan egy döntően veszélyes fertőző betetgség, mint az ebola vagy a spanyol nátha megfékezésénél: karantén, lezárások, arcmaszkok, védőeszközök tömeges alkalmazása, és nyilvánvalóan más eszközök hatásosak a civilizációs betegségek visszaszorításánál."


Ki a funkcionális analfabéta? Csak ismételni tudom, erőt kívánok neked! :)

2020. okt. 4. 18:07
 7/30 anonim ***** válasza:
68%

Halistennek mar Godenyeket is letiltotta a facebook es hamarosan felelossegrevonas kovetkezik a karhatalmi szervektol is. Mert amit muvelnek, az nagyon karos!

Persze ök fognak a leghangosabban horogni a lelegezetogepen...


A virus tenyet nem lehet tagadni, szindemianak van nemi alapja ez OK, de nem csak alapbetegseggel rendelkezok fertozodnek vagy halnak meg.

Mivel fogalmuk sincs a szakembereknek hogyan vedekezzunk 120%-osan, hiszen ez egy uj virus, uj szituacio, nincs igazan protokoll...srnki nem gondolta ilyen ma megtortenhet. Hiszen ma mar olyan fejlett az orvostudomany "elvileg".

Igy most minden lehetoseget megkell tennunk amit javasolnak, mivel nincs mas alternativa. Maszk, fertotlenites, gyakori kezmosas, tomeg kerulese, kontaktusok csokkentese, stb.

Lehet 30-50 ev mulva majd kirohogik az unokaink a vedekezésunket, es teljesen mas lesz a protokoll...de most ez van. Jobb felni, mint megijedni.


Manapsag mi is megrokonyodunk a regi dolgokon, mondjuk a Pestis elleni "vedoruhakon" vagy, hogy 200 eve az akkori doktorok egy boncolas utan siman atmentek szulest levezetni a szomszed utcaba, ugy koszosan, veresen, akar ugyanazokkal az eszkozokkel a taskajaban... De akkor az volt a normalis, a leghatekonyabbnak itelt modszer, azon a civilizacios szinten.

Ennyi.

2020. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

Nem bírom...

"A fertőzésekkel szembeni felelős magatartás, a köztisztaság és a személyi higiénia mellett erőfeszítéseink feltétlenül ki kell egészüljenek saját egészségünk védelmével egészséges életmód folytatásával" Tehát szükségesek a korlátozások, a szabályok, csak nem feltétlenül elsődlegesek. Az is le van írva, hogy a szindémia

a fertőzés ÉS a civilizációs betegségek együtthatása... Tehát mind a kettő kiváltó okot kezelni kell! És az a durva, hogy ezt magyarázni kell... És még csodálkozunk a PISA-teszt eredményeken:D

2020. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
32%

"de nem csak alapbetegseggel rendelkezok fertozodnek vagy halnak meg."



Hazudsz. Csak súlyos alapbetegséggel rendelkezők halnak meg.


Aki ilyennel nem rendelkezik, az kb egy közepesebb influenza vagy még olyan tüneteket se mutat.

2020. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

8.

Ajaj! :)


"A fertőzésekkel szembeni felelős magatartás, a köztisztaság és a személyi higiénia.."


Egyik sem egyenlő a korlátozásokkal, ezt deklarálja is az előző idézetem a cikkből, a többit már te költöd hozzá!! Pont azt csinálod amivel engem vádoltál és a funkcionális analfabétizmus tökéletes példáját is szolgáltattad, amivel szintén engem vádoltál! Hidd el értem ami benned zajlik, erőt kívánok a legyőzéséhez neked mégegyszer!

2020. okt. 4. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!