Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tűntethető el a szemölcs?

Hogyan tűntethető el a szemölcs?

Figyelt kérdés
már régóta van több szemölcsöm is.ujjaimon és lábujjamon.mindent kipróbáltam már.wartner fagyasztót, scholl krémeket.van valami már módja is?
2010. aug. 30. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A szemölcsöt igazából nem lehet örökre kiirtani. Műtéti úton ki tudják metszeni, de az sem 100%. Amiket írtál mind semmit sem érnek,maximum nagyon kezdetleges esetben. Egy bizonyos réz-oxiddal lehet kezelni,majd kitépni az egész gyökerét, mikor elhalt,de fájdalmas és sokéig tart. Ezért egyszerűbb a kimetszés. Elérzéstelenítik és kész, nem fájdalmas, ha ettől félsz!=)
2010. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt kb 1 éve, lefagyasztották bőrgyógyászaton, és azóta nem jött vissza. nekem 1 fagyasztás elég volt, de van akinek több alkalom kell.
2010. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Papaya gyumolcs, a zold gyumolcsnek a hejaval, vagy a papaya levelevel.

Tapasztalatbol ajanlom, mivel En azzal szoktam leszedni.

2010. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 éjsugár válasza:

A vérehulló fecskefű fájdalom nélkül kiírtja a szemölcsöket.

Mielőtt kipróbálnád, azért mutasd meg bőrgyógyászaton, szemölcsökkel nem érdemes játszani, ronda dolgok lehetnek belőle. Ha azonban csak sima szemölcs, nyugodt szívvel ajánlom, segíteni fog.

2010. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a következő recept vált be: áztass vékony burgonyakarikákat ecetbe 3-4 napon át sötét helyen. (én egy nem átlátszó gyógyszeres dobozt használtam). Aztán a krumpliból kicsi darabokat, amekkora a szemölcs, törj le és sebtapasszal ragaszd a szemölcsre. Ha tudod, hagyd ott egész napra, ha nem, akkor tedd rá éjszakára. Aztán kitartás 1-2 hét, naponta cseréld a burgonyát és a kötést. Nekem összehúzta és gyökerestől kiesett tőlle a szemölcsöm. Azóta sem jött vissza, már 9 éve. Sok sikert!
2010. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!