Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen házi gyógymódok létezne...

Milyen házi gyógymódok léteznek szemölcs eltávolítására?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 13:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
63%
Nem árt figyelembe venni,hogy többféle szemölcs létezik. A fiam ujján lévőt vérehulló fecskefű tinktúrával ecseteltem naponta többször,-miután 2 szer fagyasztották,egyszer savval kezelték és folyton visszanőtt-.Amikor barnára összeszáradt a tinktúrától,teafa és levendula illóolajjal ecseteltem ,majd 3. napon kiesett a ?gyökere?.Összesen 2 hétig tartott a kezelés itthon.
2011. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Nekem mind a két kezemen volt szemölcs. Kiégették és visszajött. Egy öreg néni ajánlotta, hogy kenjem be tejföllel és nyalassam le a kutyával. Így tettem, elmúlt és azóta nem jött vissza.
2011. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fél, egy év után magától eltűnik, de ha azt akarod, hogy hamarabb eltünjön, fordulj bőrgyógyászhoz.
2011. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors reagálásokat.

Bőrgyógyászhoz nem fogok fordulni,mivel nem csípem a dokikat:D

Hát,az én szemölcsöm olyan duzzadt féle,akár csak mintha vízhólyagom lenne,a közepén feketés-barna valamikkel:)

A lábamon van 5,az ujjamon 1,és kezd zavarni,szerintem lessz még több is:S

2011. febr. 21. 14:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Menj be a patikába, kérj Verrumal oldatot, azzal kenegesd, el fog múlni.
2011. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítőkészségeket,bár nem tudom hogy a kutyával való lenyalás be e fog válni.:D
2011. febr. 21. 14:55
 7/16 anonim ***** válasza:

A kutyás hozzászóló vagyok, az én szemölcseim is ilyenek voltak ahogy Te is leírtad.

Tudod az volt a feltűnő, hogy az orvos is kérdezte, hogy van-e kutyánk. Akkor még nem hallottam erről és nem figyeltem fel az orvos kérdésére.Nekem bejött,nagyon szeretném,ha Neked is beválna.

2011. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

énis szeretném,mivel intenzíven sportolok és futok...

köszönöm a hozzászólást=)

2011. febr. 21. 16:15
 9/16 öregvarázsló ***** válasza:

Az első hozzászóló által javasolt vérehulló fecskefüvet jónak tartom.Én a kertemben növő vhffú sárga nedvével kenegettem az orrom tövénél lévő szemölcsöt naponta.

Egy héten belül, elmúlt.

2011. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Az első válaszoló vagyok.Én is a kertben található vérehulló fecskefű nedvét dörzsöltem a fiam szemölcsére,de mert már kevés növényt találtam az időjárás miatt,ezért vettem inkább tinktúrát. A bőrgyógyász 2 szer fagyasztotta,egyszer savval kezelte a szemölcsöket,ami kellemetlen is volt ,drága is és a kezelések után rögtön vissza is nőtt. A teafa illó vírus ellenes,csíra ölő hatású.Nekünk bevált.
2011. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!