Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ma félutántol estéig ráraktam...

Ma félutántol estéig ráraktam az ecetes vattát az ujjamra mert szemölcs van rajta. Most akkor leesik vagy történik egyentalán vmi . Meddig hagyam rajta?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 18:47
 1/8 Tom Benko ***** válasza:
Amíg el nem mész bőrgyógyászhoz, hogy levágja.
2011. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi se fog történni :( Börgyogyi,vagy ez: [link] Vagy más szemölcs-irtó,nekünk ez nagyon bevált,doki adta.Vény nélkül kapható.
2011. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen?.köszi szépen..
2011. jún. 23. 20:33
 4/8 A kérdező kommentje:
egyépként nekem most még nagyob leett:S:(
2011. jún. 23. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Ess túl a bőrgyógyászaton, kérj időpontot, remélhetőelg addig nem szaporodik el esetleg. :S

Fagyasztás nem vészes, nem fáj igazán meg semmi, két perc az egész smúzolással együtt. :D

Nekem sose tért többet vissza. Barátnőm meg ilyen otthoni szarokkal kenegeti, de félévente kijön rajta néhány, öccsén is van, de nem hiszi el nekem, hogy le kéne fagyasztani, mert vírusos. XD

2011. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én viszont a wartnerre szavazok, nekem az tetszik nagyon. Próbáld ki
2011. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a wartner szokott beválni, fagyasztóspré, szóval nem fáj, és aztán meg elmúlik.
2011. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát köszi .de most igy leszáritotta igazábol meg befeketedett szal elvileg akk (azt olvastam h leesik ha bebefeketedett ) ..és most várok :)
2011. jún. 24. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!