Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyógyszeren kívül mivel...

A gyógyszeren kívül mivel gyógyítható a pánikbetegség? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Októberben lesz 1 éve, hogy először rosszul lettem. Nem tudtam aludni éjjel, hasmenésem volt, másnap leverten keltem, hányingerrel és erőtlenül. Enni is alig tudtam. Ez többször is előfordult.1-2 nap kellett, mire helyre jöttem. Mikor suli után haza jöttem és épp nem kellett tanulni, a barátom nem volt itt, azok a kérdések hangzottak el a fejemben, hogy: "Mit fogok csinálni, mi fog történni?" és jött egy fura érzés a testemben, amit nem tudok mihez hasonlítani. Olyankor sírtam, ragadtak le a szemeim és már 6-kor tudtam volna aludni. Ha egyedül voltam itthon vagy barátoméknál, mert mindenki dolgozott, akkor is mindig ez volt. Ha pihenős nap lett volna, sokszor jártak a kérdések megint a fejemben. Hát, kineziológushoz fordultam. Az éjszakai nem alvást és az akkori rosszullétet tudta kezelni, elmúlott. Másodszorra is voltam, kicsit mintha enyhült volna ez a kérdéses dolog, azóta 2* volt olyanom, mikor végigfutott az érzés a testemen, de a kérdések néha-napján, ha nem akarom, akkor is megfordulnak a fejemben.

Kinek hányadik kezelés segített kineziológusnál? Pszichológus vagy kineziológus?

Tanácsra lenne szükségem, hogy megpróbáljam-e még egyszer a kineziológust vagy sem? Sajnos nem olcsó, de ha az első 2 segített, akkor lehet a 3. kezelés is segítene.



2015. aug. 14. 16:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!