Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kineziológus segíthet a...

A kineziológus segíthet a pánikbetegség leküzdésében?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki pánikbeteg vagyok. Próbáltam már a pszichologust is de nem lettem tőle jobban. Azt hallottam, hogy a kineziologus tud segíteni. Tudni szeretném érdemes-e hozzáfordulnom? Esetleg van-e valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

Előre is köszönöm!


2010. jan. 4. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Pánikbeteg vagyok igaz csak egyszer voltam kineziológusnál, engem nem győzött meg, elmentem pszichiáterhez, annak a kezelése viszont igen.
2010. jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia! Én szerdán voltam először kineziológusnál pánikbetegség és szorongás miatt. Kb 4 hete nagyon befordultam, nem volt kedvem semmihez, és hát kb. 5 kg-ot fogytam. Undorodtam a kajáktól. Nekem elsőre nagyon jó volt a kineziológus. A bennem gyülemlő összes feszültség eltünt, az étvágyam is jobb lett és hát másképp látok és gondolok dolgokat. Teljesen kicserélődtem. Megtanított a "dr. nő", hogy hogy kell a rossz dolgokat "kidobni" magamból és, hogy igenis el kell fogadnom magamat, olyannak amilyen vagyok. Még írhatnék sokat, ha gondolod nagyon szívesen válaszolok kérdéseidre priviben.

Én ajánlani tudom Neked. Sok sikert hozzá.

30 éves anyuka

2010. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!