Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Covid-19 az adott személy...

Covid-19 az adott személy beoltása után a személy vírushordozóvá válik, de az a kérdés hogy fertőz e?

Figyelt kérdés

Tehát a beoltott ember/személy beoltás után betegnek/levertnek érzi magát/ oltási tünetek/immunreakció jeletkeznek.


De az adott személy fertőz is?



2021. okt. 23. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az oltás ellenére benyalja a vírust, akkor igen, fertőz is.

De csak magától az oltástól nem válik fertőzővé.

2021. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oltott személy nem válik "vírushordozóvá" (legfeljebb, ha teljes vírust kap, de az is elölt), immunreakciója a vírus ALKOTÓRÉSZEIVEL való találkozás miatt van.

Így természetesen nem is fertőzőképes.

2021. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ^^


2. válaszoló

nem értem miért emlegeted a sötétség mély bugyrait :P

szerintem nem a kérdéshez tartozik ^^

2021. okt. 23. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
#4: De, a kérdéshez tartozik, ha valaki olyan agyament baromságot kérdez, hogy a frissen oltott személy fertőz-e az oltástól.
2021. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De a konkrét kérdés még mindig nem ez volt, nem értem miért kell belekötni egy nyamvadt kérdésbe, én biztos voltam benne hogy nem

csak a szüleim erősködte hogy de ezért írtam ki hogy biztos tudjam...

ez nekem csak egy pozitív visszacsatolás volt hogy igen, nem feleslegesen tanultam biológiát...


és nem értem miért kell úgy ítélni hogy nem tudod a kiírás valódi okát, nem azért írtam ki mert segghülye vagyok...

2021. okt. 23. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Az oltóanyagban levő vírus vagy annak alkotóeleme ( attól függ, hogy melyik vakcína ) nem tud szaporodni, mivel nincs benne DNS. Ha tegyük fel 500 darab van az oltóanyagban, akkor az az 500 addig marad benned, amig elpusztítja az immunrendszer ( 1-2 nap általában ). Mivel nem a torkodban van, hanem izomba kapod, ezért kizárt dolog hogy bárkinek is átadhatod, az amőgy szaporodni nem képes vírust. Ezért azt oltástól két nap múlva már jobban vagy, ellentétben a vírussal, ahol ha 500-at kapsz be, azok elkezdenek szaporodni és míre az immunrendszer küzdeni kezd ellene az antianyag termeléssel, már akkor több százezer is lehet benned.
2021. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gyik123 ***** válasza:

Volt a környékünkön egy idős házaspár, ahol csak a feleség kért oltást és nem sokkal utána a férje meghalt. 2 dolog történhetett, a férj Covidot kapott vagy valóban kijuthat a tüskefehérje az oltottakból.


Vannak ezzel kapcsolatos oldalak.


“A Pfizer megerősítette, hogy a COVID-vakcinált emberek átadhatják a tüske fehérjéket és károsíthatják a nem “beoltottakat” “


[link]


[link]


[link]



Az index cikkében pedig:

“A gyógyszerész arra is kitér elemzésében, hogy a jövő nagy kérdése az is, hogy a súlyos kórlefolyást gátló, de a fertőzések ellen csak részlegesen védő vakcinák alkalmazása esetleg létrehozhat-e olyan variánsokat, amelyek a nem oltottakban fokozott súlyosságú betegséget okoznak.”


[link]

2021. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^^
2021. okt. 26. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!