Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltásra tényleg nem jöhet...

Oltásra tényleg nem jöhet velem egy kísérő személy?

Figyelt kérdés
Még akkor se, ha az illető oltott?

2021. okt. 20. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne szükséged kísérőre?
2021. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert baromira félek az oltásoktól. Ugy teljes egészében a tűktől, és jó lenne, ha lenne ott valami ismerős arc, mert nagyon képes vagyok bepánikolni.
2021. okt. 20. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmultal mar 14 eves, akkor nem. Kapuig elkiserhet, de aztan csokolom, egyedul kell bemenned.


Pszichologushoz viszont remelem mar jarsz, mert ennyire bepanikolni egy oltastol nem normalis. Nem faj, meg se erzed, oda se kell nezned, 2 perc az egesz. Egyebkent iskolai oltasokra is anyadek kisergettek, vagy akkoriban ez hogy volt? Nem tudom elkepzelni :D

2021. okt. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj addig másra gondolni, amíg végzik a műveletet. Énekelj magadban valamit. Mondd nekik, amikor belépsz, hogy nem szereted a tűket, lehet finomabbak lesznek.
2021. okt. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elmentem a párommal (másfél órányi utazásra volt az oltópont, nem akartam egész nap egyedül ülni otthon), az épület bejáratáig bemehettem. (Igazából nem tudom hogy beljebb is mehettem-e volna, nem is próbáltam.)

Amúgy cáfolnám a 3-as válaszolót, még 2 perc sincs, pár pillanat alatt megvan az egész, ne aggódj! :)

2021. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!