Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » German medicina megment vagy...

German medicina megment vagy megöl?

Figyelt kérdés

Egyik rokonom mellrákkal küzd.

Úgy döntött, hogy a german medicina segítségével szeretne meggyógyulni. Pestre jár valami “orvoshoz” aki azt mondta neki, hogy semmiképp ne műttesse meg magàt, ne csináljon semmit , mert a teste már elkezdte gyógyítani magát, és ha megműtik ez a gyógyító folyamat leáll. Szerinte a gyógyulás útjan halad és az ami történik vele teljesen rendben van. (Éppen elfakadni készül a daganata)

Közben meglátogatott egy igazi orvost is aki közölte vele, hogy végstádiumban van.

El vagyunk keseredve.. nem tudunk tenni semmit!

Láttatok már olyat aki egy ilyenből kijött a german medicina segítségével?



#mellrák #German medicina
2022. jún. 25. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miféle humbug az a german medicina, de ezek alapján már késő bármit is tenni. Igazi orvoshoz kellett volna járni, a mellrák - ha időben felismerik és megkezdik a kezelési protokollt- 90%-ban gyógyítható.

Ha ott tart hogy a kifakadást várja, az a legvége. Ha egyáltalán él addig amíg kifakad, akkor a kifakadás pillanatában vinni fogja a rákos sejteket a véráram és a körülötte lévő szövetek mindenfelé.

2022. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ettől fèlünk mi is, hogy így lesz ahogy írod. :(
2022. jún. 25. 01:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én olyasmit hallottam igaz, hogy az méhrák volt, hogy nem műtette meg magát az illető és meghalt.
2022. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!