Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallott-e valaki az ULTICARE...

Hallott-e valaki az ULTICARE vagy BIOTORUS mágneses terápia készülékekről? Van-e valamilyen jó, esetleg rossz tapasztalata? A szóban forgó készülékek értékesítésénél, tényleg az idősebb és hiszékenyebb réteget veszik célba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fent említett készülékeket nem ismerem. Azt se tudom, hogy kiket vesznek célba vele és, hogy próbálják befolyásolni az embereket.Nekem a MagnaVital pulzáló mágnessel vannak jó tapasztalataim és rengeteg hasznos visszajelzés. (használom munkám során, masszőr vagyok)

Nyugodt szívvel tudom ajánlani. Egy kis ízelítő a termékről [link]

De bármi kérdésed lenne kérdezz bátran, akár valamilyen betegség kapcsán, hogy lehet-e használni vagy bármi.


Szép napot!

2010. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen és használjuk is eredménnyel. Szerintem szó sincs róla, hogy az emberek hiszékenységét használnák ki, inkább az idős és már évek óta fájdalmak között élők keresik a megoldást a bajaikra mivel a hagyományos orvoslásban csalódniuk kell. Az Orin által forgalmazott készülékek a legjobbak közé tartoznak.
2010. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi is vásároltunk egy Biotorus LT 100-as készüléket. Használjuk! Valószínűleg hasznos a készülék. Sajnos nem találok a magyar orvosok részéről javaslatot, ill. ellenjavaslatot sem. Ezt nagyon hiányolom, hiszen M.országon is terjesztik. Cseh szlovák és román szövegű publikációkat találok. Szeretnék magyar orvosoktól is véleményt olvasni.
2011. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!