Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Biorezonancia vizsgálat tud...

Biorezonancia vizsgálat tud drogot kimutatni?

Figyelt kérdés

Ma voltam vizsgálaton és dohánytoxinokból sok van a szervezetemben, annak ellenére, hogy soha nem nyúltam cigihez, és passzív dohányzásnak sem vagyok kitéve. Ennek hatására megfordult a fejemben, hogy ha lenne a szervezetemben bármiféle kábítószer, azt ki lehetne-e mutatni? Mondjuk ha lányoknak italába valaki port kever, azt később kimutatja a vizsgálat?

Köszi a válaszokat előre:)



2023. jan. 31. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Azt is megmondják, hogy mit reggeliztél.
2023. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem. Ma már nem csak a klasszikus drogok vannak, hanem százával az új típusú dizájner drogok. A rendőrségi vizsgálatok is több 100 ezerbe kerülnek, ha sok szerre kiterjed így kétlem hogy egy mezei vizsgálat sokféle drogot kimutatna.
2023. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodtál azon, hogy a biorezonancia lehet, hogy egy lehúzás?

Persze te dolgod, arra költöd a pénzed amire akarod, de talán érdemesebb lenne az államilag finanszírozott, valódi egészségügyet igénybevenni.

2023. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
A drágalátos állami egészségügy 10 éve nemtudja megmondani hogy mi a bajom, folyamat rosszul vagyok. Annyira bírom, hogy általában olyanok szidják az átlagtól eltérő gyógymódokat akiknek semmi baja, sose kellett orvostól-orvosig járkálnia :D ha tudnád milyen a végső elkeseredés, mindent IS megpróbálnál, miután minden szart sem érő orvosoknál jártál már, akik nem is akarnak neked segíteni. Szerintem próbáld ki kedves kérdést-feltevő és meglátod magad. Ne hallgass senkire.
2023. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

3-as vagyok:

Ezt most jól benézted, mert krónikus pszichiátriai betegségem van. Tudom milyen orvosról-orvosra járni, és pontosan tudom milyen érzés 10+ évig úgy rosszul lenni, hogy nem tudom mi a bajom.

Ezek a hókuszpókusz hülyeségek mint a biorezonancia, MIND átverés, lehúzás. Ha működne, akkor már régóta használnák az orvosok. Pont az ilyen kétségbeesett, kiszolgáltatott embereken élősködnek.

2023. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem segített, elmondták mit ehetek, mit nem, mire figyeljek, szerintem nem ártana ha nyitottak lennének az emberek az orvoslás ez irányába is:)
2023. máj. 12. 20:13
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem. A biorezonancia nem orvoslás. Ez a tipikus vásári szemfényvesztős hülyeség. Nem mondanak 100% hülyeséget, mert akkor azonnal büntethető lenne jogilag, de azt, hogy mit ehetsz és mit nem, azt egy gasztroenterológus szakorvos is megmondja neked, ráadásul ott garantált a szakvélemény hitelessége. Vérkép, allergia vizsgálatok, bél és gyomortükrözéssel lehet megmondani, hogy mi a bajod valójában, már amennyiben valóban gasztroenterológiai a baj forrása.


Maximálisan elítélem a kuruzslás minden formáját és minden kuruzslót büntetnék. Ami nincs tudományosan több szakmai folyóiratban, konferencián bizonyítva, előadva, az nem orvoslás. Bárki mármit mondhat, de ez az igazság. Lehet ellenkezni, de ha valódi orvoslás lenne ez a vásári kuruzslás, akkor lenne rá szakorvos és egyetemen is tanítanák.


Amúgy villamosmérnök vagyok. Nagyon is értem az elektromágneses terek, rendszerek működését. Amit leírnak a biorezonanciában, azok olyan orbitális baromságok, hogy a hajam tépem. Persze a laikus számára hú de tudományos dolog egy sajátfrekvencia, vagy impedancia, de egy hozzáértő számára ezek baromságok amit összehordanak.

Ezeket a készülékeket én is simán meg tudom tervezni és leimplementálni. Nagy eséllyel úgy működik a készülék, hogy az emberi test impedanciáját méri, vagy egy kétkapu (négypólus) átviteli karakterisztikáját veszi fel, ahol az egyik passzív elem az emberi test. Mikroprocesszoros a gép, szóval nagyon egyszerűen lehet mérni. 0Hz-től felmennek XY Hz-ig adott lépésközzel. Ezt egy olcsó mikroprocesszorban is nagyon könnyen elő lehet állítani timer megszakításokkal a változó frekvenciájú négyszögjelt. Ha nem teljesen spúrok, akkor csinálnak egy szinuszt a négyszögből, és azt küldik ki a rendszerre. A mért adatokat megszűrik valamilyen módon, aztán küldik is ki UART-on, vagy USB-n a gépnek, ahol a szoftver talán végez valamilyen kimutatást, de állítom normál eloszlás szerint a leggyakoribb problémákat mutatja ki.

2023. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Kedves 5ös!

1, ha bolond vagy, ne adogass másnak tanácsot

2, az orvosoknak nem célja h te meggyógyulj, mert akkor nem veszed a drága gyógyszert, meg talán tovább élnél, ami szintén senkinek nem kedvez gazdaságilag ;) kicsit az agyat is kellene használni néha


Én nemrég voltam biorezonancián, nemsokára kezdem a kezelést is, de még nem tudok róla véleményt mondani.

2023. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as:

Nagyon reméltem, hogy valaki azzal fog érvelni, hogy a pszichiátriai beteg ne adjon tanácsot. Halvány lila gőzöd sincs, hogy milyen betegségem van, de azt sem érted, hogy mik ezek a betegségek. Meglepődnél, hogy mennyi magasan képzett embernek van mentális betegsége. Hogy popkultúrát is hozzak: Az Egy csodálatos elme című film főszereplője John Nash Nobel-díjas matematikus skizofrén volt. Talán neki sem kellett volna tanácsokat adni??

Amúgy a 3-as, 5-ös és a 7-es is én voltam. Igen, "bolondként" tervezem azokat a rendszereket az elektronikai eszközökbe, amiket te napi szinten használsz, és gőzöd sincs, hogy hogyan működnek. Veled ellentétben nekem legalább van tudományos szemléletem, és pontosan tudom, hogy a biorezonancia egy hülyeség. Placebo hatása van csak. Persze a placebo egy erős dolog tud lenni, de attól még placebo, és semmi értelmes tudomány nincs a biorezonancia mögött.

A "drága gyógyszer" az nekem havi 63 Ft-ba kerül. Egy vizes zsemle kerül ennyibe a mostani gazdasági helyzetben. Nyugi, gyógyszer nélkül nőttem fel, diplomáztam és kezdtem el dolgozni, tudom milyen kezelés nélkül élni. Az orvosom soha nem is mondta, hogy az lenne a cél, hogy meggyógyuljak, hiszen nem gyógyítható betegségem van. Olyan mint a cukorbetegség: az sem gyógyítható, csak kezelhető.

Használni kéne az agyat is néha :)

2023. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nagyon szaréleted lehet ha ide jársz bizonygatni h valami hülyeség, jár a keksz :D már ebből látszik h kattos vagy :DDD
2023. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!