Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Biorezonancia vizsgálat tud...

Biorezonancia vizsgálat tud drogot kimutatni?

Figyelt kérdés

Ma voltam vizsgálaton és dohánytoxinokból sok van a szervezetemben, annak ellenére, hogy soha nem nyúltam cigihez, és passzív dohányzásnak sem vagyok kitéve. Ennek hatására megfordult a fejemben, hogy ha lenne a szervezetemben bármiféle kábítószer, azt ki lehetne-e mutatni? Mondjuk ha lányoknak italába valaki port kever, azt később kimutatja a vizsgálat?

Köszi a válaszokat előre:)



2023. jan. 31. 18:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Teljesen jó életem van. Az egyik hobbim az, hogy az áltudományos dolgok ellen szólalok fel és hívom fel a laikusok figyelmét arra, hogy ezek mindegyike lehúzás.


Ha találkoznál velem, soha nem mondanád meg, hogy mentális beteg vagyok...

Persze a nap végén mindenkinek adott a saját véleménye, de vitatkozni úgy szokás, hogy észérveket hoz fel az ember. A "kattos vagy" egy gyenge próbálkozás és hárítás arra, hogy invalidáld mindazt amit írtam észérvek nélkül. "Nekem van igazam, mert a másik hülye" egy óvodás szintjén lévő érv.


Nehéz dolog ám elfogadni, hogy lehúztak téged is. De anonim az oldal, így nem is értem miért kell felháborodni ezen. Vedd tudomásul, aztán ennyi.

(Mielőtt ugyanezt felhoznád, hogy vegyem tudomásul, hogy kattos vagyok, rossz hírekkel kell szolgáljak: csak simán depresszióm van. Ez minden, csak nem bolondság...)

2023. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!