Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pappilomas kinovesekre gyors...

Pappilomas kinovesekre gyors hatékony módszer?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 16:20
 1/3 Grimfox ***** válasza:
100%

A gyors módszer az, ha lefagyasztják, vagy leszedik. De ettől a vírus még a testben marad, és újra fog szemölcsöket okozni. Mivel vírus, gyógyszer nincs ellene, és természetes gyógymód sem nagyon.

Magukat a kinövéseket vérehulló fecskefűvel szokták leszárítani, ez a vírus terjedését is akadályozza, mert elöli a gazdasejteket a kinövésben, de a testben lévő vírust nem pusztítja el. Belső alkalmazású természetes/alternatív gyógymód jelenleg még nincsen.

Az erős immunrendszer sokszor le tudja küzdeni egy idő után a fertőzést.

2023. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ferrari02 ***** válasza:
100%

A leggyorsabb megoldás, ahogy az első is írta az orvosi fagyasztás, vagy leégetés. Azon a területen biztosan nem fog előfordulni, de körülötte még el tud szaporodni. Szóval a gyors megoldás egy bőrgyógyász felkeresése.


Ami természetes módszerrel hat és nekem például bevált az élelmiszerboltban kapható almaecet, amit felhordasz kis ecsettel csak a papillomára, vagy a cérnával való elkötés, hogy ne kapjon oxigént, tehát elvágod a vérellátását és egyszerűen leszárad pár nap alatt. Ugyanez az elv az almaecetnél is, de az sterilizál is.


A Te esetedben én az almaecetet és a jövőre nézve a belső támogatást, szokásaimat vizsgálnám meg.


A saját tapasztalataimból is tudsz meríteni, amit megosztok veled, mert ebből biztosan okulni fogsz, hogy mit csinálj és mit ne csinálj.


Nálam például nyáron alakult ki régebben, mert sajnos ilyenkor izzadásra hajlamos vagyok (egyébként is, mert az a folyton izgulós típus vagyok belülről, csak külsőleg ezt jól titkolom, de ilyenkor pláne). Az izzadtság során rengeteg baktérium megtelepszik, ezért érdemes ilyenkor napjában többször mosakodni, zuhanyozni hideg vízzel.


A megszüntetéskor neten olvastam, hogy almaecet való rá (ezt is higítva), de épp nem volt itthon, ezért fogtam magam és higítás nélkül háztartási ecetet használtam rá. Fürdés után száraz hajlatnál (nyakon) a vattakorongot beitattam ecettel és végig kentem azon a területen, ahol volt a papillomás terület. Ezt követően papírzsebkendőt félbe hajtva rajta hagytam, leragasztottam a nyaknál éjszakára, hogy dolgozzon folyamatosan.


Másnap a reggeli felkelést követően égető érzésem volt a nyakam azon a területén az ecettől, ezért levettem és azt láttam, hogy borzasztóan bepirosodott. A háztartási ecet annyira erős, hogy megmarta a bőröm (kémiailag megégette és sebes lett).


Az eredményeket tekintve a papilloma az éjszaka során leszáradt és soha többet nem újult ki sem ott, sem a környékén és sehol máshol, ahol ezt alkalmaztam.


Az éjszakára fenthagyott bakim és a nem célirányosan csak arra a területre felhordott terület miatt viszont a megégett bőrömet 3 hétig kenegettem intenzív hidratálóval és thermál vizes (uriage) kozmetikummal, mire helyrejött. Annyit érdemes tudni még róla, hogy a korábban erősen napbarnított nyakam már csak barnább árnyalatú volt, tehát ilyen boci effekt jött létre, máshogy nem tudnám jellemezni egy kis területen, ami azóta sem jött helyre és ilyen is marad szerintem. A bőröm egészséges, de a nap ott már nem fogja be a napozás hatására annyira, mint régen, hogy egyenletesen napbarnított legyen. Az évek alatt naphoz szoktatott fehér bőröm azon a területem nem igen lesz olyan, mint máshol.


Nekem mondjuk férfi létemre ez látszani is fog, maximum az ing takarja valamennyire, nőknél a hosszabb haj miatt nem vehető észre, de úgy voltam vele, hogy kit érdekel, úgyse látom, hogy hátul mi van. A problémát megszüntettem, de azért csak ésszel!


Szóval a módszert úgy érdemes használni, ahogy mondtam. Csak az érintett területre felhordani higítva és érdemes várni pár napot, mert aki gyors eredményt akar és azonnal, az mindig ráfarag...


A döntés persze a tiéd és mérlegelni kell a veszélyeket, de egy próbát mindenképpen megér, mert nekem maximálisan bevált.

2023. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Nekem szerintem a kakukkfű szüntette meg, ledarálom kávédarálón, és a salátáimra szórom bőségesen, de szerintem, ha egy csapott kávéskanállal beveszed naponta vízzel akkor is használna. Nálam a szemhéjon volt belőle, és már zavart is a látásban, de elmúlt már évekkel ezelőtt. De azóta is fogyasztom a kakukkfüvet, és láthatóan sehova sem jött vissza. Nem gyors módszer, de nekem tartósan használ.
2023. ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!