Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az alkoholmentes sör ugyanúgy...

Az alkoholmentes sör ugyanúgy hatásos lehet vesekőre, mint az alkoholos?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 11:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszonom szepen a tanacsokat!
2023. júl. 6. 12:15
 12/15 Senior Séf ***** válasza:
31%
Hatásos, bizony! Én is attól kaptam. D
2023. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én 10-15 évig gyakran küzdöttem vesekővel. "Megtanultam" nagyon sokat inni, s egy idő után már vesehomokom volt 1-2 évente.

Rengeteg mezei zsúrló teát iszom (éppen most is), valamint nyírfalevél, csalán és apróbojtorjánfű teákat. Mind nagyon hatásos. Napi 5-6 dl-t.

Ezenkívül Rowatinex lágy kapszulát és sok tőzegáfonya (film)tablettát szedek.

2023. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bary56 válasza:
100%
Nekem sok éve volt durva vesegörcsöm. Akkora tartós fájdalmat sosem éreztem. Hánytam ki a semmit. :( Kb. 12 óra múlva a kórházban kaptam görcsoldót. Attól egy óra múlva jobban lettem. Orvos írt görcsoldó és kőoldó gyógyszert. Tünet nélkül elment a kő. Gyógyszertárban akartam venni gyógyteát a megelőzésre. Azt mondta a gyógyszerész, felejtsem el. Igyak 3%-os sört. Kis alkohol tágítja az ereket, sör vízhajtó és így kiürül könnyeben. Ha nem iszol alkoholt, a sok folyadék is hatásos, tea, stb. Egy ideig szedtem interneten rendelhető, aranyvessző kivonatos szert, de az durva volt. Hosszabb úton sokszor rámjött a vizelhetnék, tiszta égés volt szólni, hogy álljanak meg, mert baj lesz. Én iszom alkoholt, sört, fröccsöt, bort, stb. Természetesen sok vizet is. Azóta tünetmentes vagyok. (C vitamint azóta nem szedek) Kb. 15 éve.
2023. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolso: azt megkerdezhetem, hogy milyen gorcsoldot es kőoldó gyogyszert kaptál?
2023. júl. 7. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!