Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Chamomilla vulgaris 15ch-ban...

Chamomilla vulgaris 15ch-ban hány golyócska található?

Figyelt kérdés
Egy fogzó babának hány tubussal szerezzek be kezdésként?
2023. szept. 6. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Évek óta nem alkalmazok homeopátiát, mert én a puszta regenerálódásomra bízom magam, amikor csak lehet, de egyébként nagyon hatásos készítmények (sokan leszólják alaptalan érvekkel, miszerint "placebók", holott állatokon is sikeresen alkalmazzák, márpedig állatokon képtelensség placebót alkalmazni, mivel nem értik az emberi nyelveket az állatok, így nem lehet meggyőzni se az állatokat semmiről.)


Szóval, évekkel ezelőtt még minden tubus kb 75-80 golyócskát tartalmazott, a Boiron (hazánkban elterjedt) márka, potenciáltól függetlenül. Talán ma is ugyanez van a gyógyszertárakban forgalomban. Egy adag = 5 golyócska, tudtommal kisgyermekeknek, babáknak is.


Szerintem kezdd egy tubussal. Babának lehet adni homeót? A tárolásáról olvastál, ugye? Semmiféle mágneses környezetben ne mszabad tárolni, se hűtőben, valamint a mentol és más illóolajok semlegesítik a hatását.


El kell szopogatni, nos, nem tudom, hány hós baba képes nyelés nélkül elszopogatni... Hány hónaposnek tervezed? Létezik oldat is homeóban, úgy tudom.

2023. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
11 hónapos a kisfiam és a szemfogával küzd nagyon szegény. Azt mondták a gyógyszertárban,hogy egy kupaknyi vízben oldjam fel és itassam meg vele. A tárolását természetesen olvastam. Köszönöm a segítséged!
2023. szept. 8. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Akartam írni, hogy oldat kellene babának, úgy rémlik. Mert ugye elszopogatni nem tudja rendesen. Csak nem voltam biztos az oldat itatásban. De akkor próbáld meg azt. :)
2023. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Bevált hála! 😊
2023. szept. 10. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!