Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » ShenMen piercing alvászavarra,...

ShenMen piercing alvászavarra, szorongásra?

Figyelt kérdés

Volt, aki szúratott?

Használt?


Bár elég húzós, de elgondolkodtam rajta, hogy talán...


(Viszont mivel SEHOL nem engedik ki a negatív véleményeket, google-ön olvasgattam. Na most a válaszaik után, ha tudnám, hogy biztosan hat, se csináltatnék.


Videót is láttam, ennek a nőnek olyan kioktató stílusa van, meg akkora arca, hogy az embernek elmegy a kedve a szolgáltatástól.


Láttam már más cégnél is, hogy egyszerűen semmiért nem vállalják a felelősséget, az 1 csillagos értékelésnél persze, hogy mindig az ügyfél a hülye, a hazug, és minden is az ő hibája. Ez a stílus, ez a "mosom kezeim" hozzáállás megöli a gondolatot is, meg bemásolni 600x a statisztikát, hogy bezzeg a többinek jó volt... 🙄)


De van itt, akinek ilyesmi problémára bevált?



ápr. 7. 23:08
 1/3 anonim válasza:
"Ennek a nőnek..." az a Natália?
ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, rá gondoltam, lehet, én sem fogalmaztam a legmegfelelőbben, de a válaszokk kiverték a biztosítékot, amit a negatív értékelésekre mentek.


Én a módszert nem vitatom, és azt is tudom, hogy nincs olyan, ami 100% mindenkinek.

És benne van a pakliban persze, hogy hatástalan, akár a második is, amit garanciában beszúrnak.


A gondom inkább az, ami gyakorlatilag az egésztől elveszi a kedvem, hogy bárkinek eddig, ha begyulladt, rendre rá lett húzva, hogy biztos szarul kezelte (hiába írja le, hogy betartott mindent), ők azt nem látják, nem az ő felelősségük, olyan nincs, hogy elszúrták, mert a 40ezer másiknak se volt baj, és ezt mindenhova be kell másolni.


(És de, lehet félreszúrni, még a legjobbakkal is előfordul.

Csak a felelősség nem vállalása, a másikra hárítás nem éppen megnyerő. Ahogy az se, ha valaki csak a seggnyaló kommenteket engedi ki. Nem ad reális képet.

Nekem sokkal szimpatikusabb, ha valaki azt is felvállalja, hiszen gondolom úgyis jóval több a pozitív visszajelzés. De lehet, én gondolom rosszul.)

ápr. 8. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nem tudom melyik fórumon, de csupa negatív véleményt olvastam. Hogy nem hat.
ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!