Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik olyan folyadék vagy...

Létezik olyan folyadék vagy más anyag, amivel üvegre lehet felvinni átlátszó réteget, ami vastagítja?

Figyelt kérdés
Egy üveget kéne egy fél miliméterrel megvastagítanom egyenletesen, de valami átlátszó észrevehetetlen lakkszerű dologgal. Jó lenne ha kemény maradna, mintha üveg lenne továbbra is.
2010. dec. 16. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Írnál valami pontosabbat a felhasználás céljáról?
2010. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, de ha csak a befogásnál kellene vastagitani, akkor azt szilikonnal tudod megoldani.
2010. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy plexilemez?
2010. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy üvegbe szeretnék rakni egy üveggolyót, ami épphogy befér a száján, és ezután meg kéne vastagítani vagy a golyót vagy az üveg száját, vagy mindkettőt, hogy a golyó ne jöhessen ki. Ezt úgy gondoltam, hogy sokszor valami folyadékba mártom, ami apránként megvastagítja, valami lakkszerű dolog, de nem szabad a golyónak az üveghez ragadni közbe.
2010. dec. 17. 07:12
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Lehet azóta már megoldódott , de én ezt csináltam volna. Keresek egy olyan golyot ami éppen nem megy bele .Az üveg száját meg felhevítem ,szerintem.tágulna annyit. :D Aztán megvárom míg lehül . :)

2016. aug. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!