Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyógyvízeken kívül létezik...

Gyógyvízeken kívül létezik széklet rendezésre valamilyen ivó folyadék?

Figyelt kérdés
Nem hashajtó szerekre gondolok.
2011. jan. 26. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Reggelente felkelés után: a 10 ujjaddal enyhe nyomással a combtőtől lefelé kezdd el masszírozni a lábaidat végig, egészen a lábujjadig. Persze ez nem megy egy mozdulattal. Először comtőtől térdig, térdtől bokáig, majd a bokától a lábujjig elől, hátul, lábfej boltozatot és talpat is. A lábujjak végénél mintha kihúznál belőle "valamit". Ezt mindkét lábon 2x, 3x alaposan végezve a masszírozást, bele lehet jönni, érezni fogod, hol, melyik részt kell erősebben, hol lehet gyengébben. A combtőtől a lábujjig futnak azok a "meridiánok" (ősi kínai orvoslás szerinti része az emberi szervezetnek), amelyek a bélműködésre hatnak. Utána ne ülj le, sétálj, mozogj, 10-15 perc, és hatnia kell. Ha mégsem, csináld meg mégegyszer!


Hasmenés esetén ugyanezeket a mozdulatokat ellenkező irányba kell végezni! Ezt én egy kineziológustól tanultam, nálam szokott segíteni.


Egyébként én - fogyókúra céljából kezdtem - Csala Varázs teát inni, (a fogyás egyelőre elmaradt). Vacsora előtt 1 csésze tea = az első két este volt, hogy kb. 3 órával később ellentmondást nem tűrően kiparancsolt, de azóta másnap reggel nincsenek gondjaim ilyen téren, így a lábmasszírozást is elhagytam.

2011. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem mindig az éhgyomorra megivott 1 pohár jó langyos viz segitett, más semmi. Próbáld ki biztos jó lesz!
2011. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!