Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ötletek, hogyan lehet kigyógyu...

Tigress kérdése:

Ötletek, hogyan lehet kigyógyulni a rákból? (Sem a kemó, sem a sugár nem jött be, és erősen előrehaladott állapotról van szó.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 11:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szeretném a figyelem központjába állitani Dr.Hámer doktor felfedezését ! A neten a "Google "keresőbe be kell irni a következőt:www.moksaelixirforum.sokoldal.hu és erre rákeresni !!!Fantasztikus dolgokat tud meg és hogy 98 %-os gyógyulási folyamatokról számolnak be. Barnai Robertó egy DVD-n, mondja el a [link] cimen a PILIS TV-ben felvett ismertető előadását az Uj orvostudomány mai legkorszerübb eredményéről a témával kapcsolatosan !!!/Lélek-Agy-szervösszeség összefüggései !/Konfliktus-feloldás-háromszinten történő vizsgálat/, mely magában foglalja a terápiát is !Uj szervatlsz ,Uj periódusos rendszer, mely Geerd Ryke Hamer német orvos nevéhez füződik!No talán ennyi elég is lesz ! Sok sikert és 100%-os gyógyulást kivánok minden embertársamnak !Üdv:Ircsi
2011. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mi történt ! Leirtam a pontos utmutatást de nem látom , hogy el is ment volna ! Ujfent csak annyit :Be kell irni a "Google" keresőbe a következőt :www.moksaelixirforum.sokoldal.hu és erre rákeresni !! Itt minden információ a birtokunkba jut !Állitom csodálatos és nagyszerü !Üdv:Ircsi
2011. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%

Az agykontroll nagyon sokat segíthet. Lényegében összefügg az első hozzászólásokkal, hogy pozitívan kell hozzáállni, és hinni kell a gyógyulásban.

www.agykontroll.hu

2011. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 10:08! De szeretném ha neked lenne igazad,és én is megkérdőjelezhetném,hogy tényleg beteg vagyok.Sajnos ott van a hasamon egy marha nagy vágás-csonttól csontig,ami engem állandóan emlékeztet arra,hogy bizony beteg vagyok.De azért nagyon díjazom a hozzászólásodból azt,ahogy megpróbálod"kicsalni"belőlem,mit is csinálok,és hogyan.Van egy tulajdonságom:én egy nyílt ember vagyok.Olyan ember aki a szívét a tenyerén hordaná ha lehetne.Ott segítek ahol lehet.Csak belefáradtam.Azért,mert elkeserít az,hogy mindenkinek aki hozzám jött,segíteni akartam,és láttam,hogy hiába.Egy péld:az egyik szomszédom tudta,hogy mi bajom,mire műtöttek.Egy évvel ezelőtt váratlanul eljött hozzám beszélgetni(nem szokott)rátért jövetele céljára.Elmondta-nem tudta senki a környéken-tüdőrákot állapítottak meg nála,mit csináljon?Kapásból mondtam neki,gondolkodás nélkül-a cigarettát azonnal letenni!De végleg!És én még ezt csinálom,így csinálom,stb.....Nagyon köszönte,hálálkodott.Pár nap múlva mit látok?Őurasága ott megy előttem a járdán,de úgy dől belőle a füst,mint az óbudai pelenkagyárból! Nem bírtam megállni,utólértem,vállára tettem a kezem,és csak annyit mondtam neki:Nem ebben egyeztünk meg,ugye?Zavarba jött nagyon,csak annyit hebegett:Jól van,naa!Csak ezt az egyet szívtam.Mi van akkor?Ezen úgy elgondolkoztam.Tényleg,hogy jövök én ahhoz,mást embert kioktatni.Ha ő úgy lássa,neki így a jó,milyen jogon mondom én azt neki:ne cigizz,mert az káros? A múlt héten beszélgettem vele megint.De beszéd közben hátrább kellett egy lépéssel állnom,mert úgy dőlt belőle a bagó szag.Most már nem is reagáltam le.Panaszkodott,hogy már sugarat is kap.Én meg csak sajnálkoztam:szegény!!!!!!Semmi több!Egy pár esetet még fel tudnék sorolni,inkább befejezem.Azzal a végszóval:bár neked lenne igazad,és csak képzelt beteg lennék tényleg!Egyébként az eddigi hozzászóló közül az előttem válaszoló 11:41-es áll hozám a legközelebb.És a hozzá állásomhoz.Jó egészséget!
2011. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
48%

Deutérium mentes vízzel.


Ez olyan víz amelyből eltávolították a nehézvizet, ami a közönséges csapvízben is előfordul, a nehézvíz elengedhetetlenül szükséges a rákos sejtek fejlődéséhez, osztódásához megvonásakor azok elpusztulnak, de az egészséges sejtekre nincs semmilyen káros hatással.


"Köztudott, hogy a felnőtt ember szervezetének mintegy 60-70%-a víz. A vízmolekulák egy része azonban a hidrogén- és az oxigénatomok mellett deutériumot is tartalmaz. A deutérium a hidrogénnek egy olyan stabil változata, amely abban különbözik az egyes tömegszámú hidrogénatomtól, hogy atommagja a proton mellett egy neutront is tartalmaz. Az egyik legegyszerűbb deutériumot tartalmazó vegyület a nehézvíz ( D2O )."


Egyébként Magyar szabadalmú készítmény, de a Kohnok és Grünök nem fogadták el, mivel sokkal többet keresnek a rák tüneti kezelésével, mint a rákos betegek meggyógyításával, ezért ahelyett, hogy gyógyszer lenne gyógyhatású készítmény lett, és többen ismerik az állatgyógyászatban, mint rák elleni szerként.

2011. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, hülyeségeket írogatsz. A deutériumnak semmi köze sincsen a rákhoz. Vegyél kezedbe egy sejtbiológia tankönyvet, mielőtt áltudományos baromságot kezdesz el terjeszteni.
2011. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%

Cod Tea

[link]


Deutériummentes víz

[link]


Új germán medicina:

[link]


Mindegyik kamu, csak arra jó , hogy pénzt szedjen ki az elkeseredett hozzátartozóktól és a betegektől.


Nem tudok mást mondani mint hogy kihasználni azt az időt ami még maradt, ez a legtöbb amit lehet tenni.

2011. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
34%
Tisztelt Kérdező ! Elnézést de valami malőr történt a gépemmel . Ujfent irom! Be kell irni a "Google" keresőbe, hogy www.taltos-online"és rá kell keresni! Itt mindent megtudsz! Ez az alternativ gyógymód. Ha ez nem felel meg akkor a következőt kell beirni: [link] !! Ekkor az orvostudomány uj felismerése ad tájékoztatást !Ircsi
2011. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó az megnéztem ezt az újmedicina című förmedvényt. Kedvencem az összefüggések az agy-csíralemezek-mikrobák között című rész. Az agyban mióta van mesoderma és endoderma? Az egész idegrendszer ectoderma (külső csíralemez) eredetű. Látszik, hogy az oldal szerkesztőjének köze sincsen a fejlődéstanhoz. Katasztrófa, hozzánemértésünk jelét toljuk ki mindjárt az első oldalra. Nem csak kuruzsló az oldal készítője, de még ostoba is. A többibe már bele sem néztem, ha kapásból ekkora baromsággal nyit ennél csak rosszabb lehet.

Én alapvetően nem vagyok a természetgyógyászat és az alternatív gyógymódok ellenzője, vannak ott jó dolgok is, például azt senki sem kérdőjelezheti meg, hogy az akopunktúra hasznos (pláne, hogy már orvosilag is be van bizonyítva. Attól viszont nagyon ki tudok akadni, amikor megpróbálják becsapni az embereket és azok ahelyett, hogy orvoshoz fordulnának, vakon bíznak valami jó esetben nem ártalmas baromságban.

2011. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
48%

Én ez az írást e-mail-en kaptam,gondoltam megosztom veletek is! :


"A CITROM 10 000 szer erősebb, mint a KEMOTERÁPIA


Az a jó hogy a citromot (nem a tablettát) lehet enni, és a testnek

készíthetünk egy citromfürdőt, különösen a befolyásolt területeken

(ott ahol rákos).


Vágj fel citromot és add oda a gyerekeknek, hogy szopogassák, vagy

tegyél a pohár vizedben egy pár szeletet, ezzel is megelőzheted a

rákot.


Ha valaki ismersz, aki ezt még nem tudja, kérlek, hogy küld el nekik,

mert egy óriás szívességet teszel nekik azzal, hogy tudatod velük ezt.


A Citrom "Citrus" ez egy csodálatos termék, ami MEGÖLI A RÁK SEJTEKET,

10 000 szer ERŐSEBB MINT A KEMOTERÁPIA. Miért nem tudjuk mi ezt???


Azért mert laboratóriumok vannak, akik érdekeltek egy szintetikus

verzió elkészítésére, ami HATALMAS PROFITOT hoz nekik. Te most úgy

segíthetsz a szükségben levő barátaidon, hogy ezt a tudomásukra hozod,

hogy a "valódi citrom lé" (ami nem laboratóriumban készült) előnyös a

betegségek megelőzésében. Az íze kellemes és NEM termeli azt a

rettentő kemoterápiai effekteket (mellékhatások).


Hány ember hal meg azért, mert ez egy féltve őrzött titok, a

multimilliomosok és a nagy cégek nem akarják nyilvánosságra hozni,

mert akkor elesnek az óriás haszontól.


Amint tudjátok a citrom fának nem kell sok hely, és tudjuk hogy sok

fajta létezik belőle. A citromot eheted különbözőképpen: megeheted a

pépet, a kipréselt lét, készíthetsz hűsítő italokat belőle, sörbet

(angolul sorbet), tésztákat, süteményeket. A citrom hitelesítve van

sok erénnyel, de a legérdekesebb az az eredmény, amit a cisztákon és a

daganatokon csinál.


Ez a növény egy bizonyított orvoslás az ÖSSZES RÁK TÍPUSOK ELLEN!!!


Egyesek azt mondják, hogy a citrom nagyon hasznos különböző rákokra.

Anti-mikróbus spektrum (színkép) a BAKTÉRIUM, INFEKCIÓ és GOMBÁS

MEGBETEGEDÉSEKRE, az ÉLŐSKÖDŐ PARAZITÁK ÉS FÉRGEK ELLEN, A VÉRNYOMÁST

SZABÁLYOZZA, AMI TÚL MAGAS, és egy ANTIDEPRESSZÁNS (DEPRESSZIÓ ELLEN,

CSÜGGEDÉS ELLEN), KÜZD A STRESSZ ELLEN, és az IDEG RENDETLENSÉG

ELLEN!!!


Ennek az információnak a forrása elbűvölő. A világ legnagyobbik

gyártójától jön, ami azt mondja, hogy több mint 20 laboratórium

tesztelte már 1970 óta, és a kivonatok ezeknek a kísérleteknek

leleplezték azt hogy: MEGSEMMISÍTI A ROSSZ INDULATÚ CELLÁKAT 12 típus

rákban beleértve a: COLON (ezt a szót nem találtam meg a szótárban),

MELL, PROSZTATA, TÜDŐ, és a HASNYÁLMIRIGY-ben.


Az összetett ebben a fában (citromfa) valóban azt mutatja, hogy 10 000

szer jobb, mint az ADRIAMYCIN, ez az a gyógyszer, amit használnak

világszerte a kemoterápiában, ami meglassítja a növekedést a rák

cellákban.


És ami a legfurcsább, hogy ez a CITROM kivonat típus terápia, nem csak

hogy megöli a rosszindulatú rák cellákat, de NEM BEFOLYÁSOLJA AZ

EGÉSZSÉGES CELLÁKAT."


Remélem tudtam segíteni!


Lackó

2011. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!