Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ötletek, hogyan lehet kigyógyu...

Tigress kérdése:

Ötletek, hogyan lehet kigyógyulni a rákból? (Sem a kemó, sem a sugár nem jött be, és erősen előrehaladott állapotról van szó.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 11:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
A citrom sem csodaszer, de mindezek ellenére nagyon egészséges és ártani biztos nem árt. Én fel szoktam kockázni és cukorral eszem, mint az epret. A colon egyébként a vastagbél.
2011. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%

Lackó


Először is nem cella hanem sejt.


Másodszor ha tényleg olyan jó szer lenne a citrom akkor már minden daganatot azzal kezelnének. Szerinted nem érné meg az egészségbiztosítóknak egy ilyen olcsó kezelés a drága kemoterápia helyett. Szóval kicsit sántít az érvelésed.


Ráadásul a sok C vitamin -és ezt kutatás igazolja- rontja a kemoterápia hatékonyságát mert nem csak az egészéges , hanem a daganatos sejteket is védi a szer hatásával szemben.

2011. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
46%

Elnézést ! Én kettő lehetőséget ajánlottam jó szivvel.A döntés az Ön kezében van .De ha már felhozta az endoderma , ectoderma ,és mesoderma kifejezéseket akkor a következő :Fogamzást követően két kisebbszerü képlet alakul ki:-amnionhólyag,melyek között létrejön a 2 rétegü-belső csiralemez:endoderma-szikhólyag-külső csiralemez.-ectoderma,embriópajzs mely az embrió felépitésében vesz részt.-Gastrulation/mesoderma kialakulása,szervtelepek megjelenése,differenciálódásának megkezdése az ectoderma sejtjei szaporodnak,benyomulnak a 2 csiralemez közé,kialakitva a 3.-középső csiralemezt:mesoderma

A csiralemezekben megjelennek a szervtelepek/2.hó/A csiralemezek meggörbülnek,záródnak ,igy kialakul az embrióhenger.Az endoderma záródása hozza létre a bélcsövet....stb.Bonyolultnak tünik igaz , de talán itt értett valmit félre , mivel az ujmedicina beszél a szervatlaszról!Igaz az élet egyik mottója:TÜRELEM és KITARTÁS!Ugy sajnálom , hogy nem segithettem de valahol a kulcs itt van elásva!Teljes felépülést kivánok !Ircsi

2011. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%
Kedves Ircsi! Ajánlom, hogy olvasson többet, úgy talán javul a szövegértése. Én nem értettem félre semmit, orvostanhallgató vagyok, és mint ilyen tisztában vagyok a csíralemezek kialakulásával és azok fejlődésével, ránéztem az ábrára megállapítottam, hogy kolosszális baromságokat tartalmaz. Amit ön írt, az az embrió általános fejlődése (feltételezem bemásolta valahonnan és egy árva szót nem ért belőle), én pedig kifejezetten az oldal által szánalmasan rosszul bemutatott agy fejlődéstérképet kritizáltam. Az idegrendszer és a bőr ectoderma eredetű és pont. Ezt az oldal tévesen ábrázolja, és erre tévesen alapoz, innentől fogva rendkívül szánalmas és komolytalan. Én ennyit mondtam, valamint, hogy az újmedicina áltudományos parasztvakítás. Remélem, most már megértette, hogy mit akartam mondani.
2011. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
67%
Feltétlenül próbáld ki Dr.Domján László Agykontroll módszereit!Sok ember gyógyult már fel ebből a betegségből pl.az "elme tükör technikával"!
2011. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Semmi sem lehetetlen!!!

ELőször is fontos a belső béke. Nem szabad stresszelni, a betegségek 80%-át lelki probléma okozza (csak olvastam). Tehát találd meg a belső harmóniát, sokat legyél a friss levegőn. Az erős inmunrendszer legyőzi a külömböző betegségeket, a rákot. Erősítsd azt! Egyél sok gyümölcsöt, mozogj sokat, legyél eleget a friss levegőn.

"


Az elsővel tökéletesen egyet értek! Nagyon fontos az, hogy mennyire éled nyugodtan az életed! Szurkolok neked hogy meggyógyulj!

2011. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!