Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen házi gyógymódok létezne...

Milyen házi gyógymódok léteznek szemölcs eltávolítására?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 13:13
1 2
 11/16 öregvarázsló ***** válasza:

Igazad van.

Mindegy, hogy mivel és hogyan csak meggyógyuljunk.

És ehhez többféle megoldás is jó.

2011. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én házilag a patikában kapható wartner nevű jegelőt próbáltam ki. egyszer lejegeltem (minden le van írva a papírján) és két hét múlva már nem is volt ott! k
2011. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Sokféle úgynevezett házi gyógymódot kipróbáltam de általában nem sok sikerrel. Aztán anyukám mondta hogy vegyek byewart krémet mert az le fogja vinni. Kicsit szkeptikus voltam vele, de láss csodát valóban működik!
2011. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem is ez van. Tud valaki olyan kezelést,a melyiktől a gyökér is eltűnik véglegesen, és nem fáj? Fiatal vagyok még csak (ált. iskolás!!!), és mindennemű fájdalomtól, injekciótól, altatástól rettegek.
2012. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sok módszert hallottam és próbáltam majd miután elkapott az ideg körömcsipesszel elkezdtem módszeresen kivágni. Azt nem mondom, hogy nem fáj, de soha többet nem jelentek meg. 3 db volt 3 ujjamon és azóta egy sem (8éve). Először egyik felét a bőrnél elcsippented és utána szó szerint csak le kell fejteni.
2014. aug. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szemölcs ellen 1 ml Ausztrál Teafa illóolaj, 1 ml Citrom illóolaj illóolaj keverékéből 1 cseppet érdemes alkalmazni helyileg naponta 3-4 szer a teljes eltűnésig.(4-6 hét is lehet)
2017. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!