Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is van így? Tavaly (január...

Más is van így? Tavaly (januárra) lefogytam kb 5 kilót. Így 81 kiló lettem. Akkor úgy döntöttem nem fogyózom tovább. Fehér kenyér helyett barna kenyeret eszem és cukor helyett édesítőszert használok.

Figyelt kérdés
Naponta 3* eszek, és főleg este. A vacsi nálunk mindig 7 óra fele van de inkább később. Képzeljétek 1dkg sem híztam. két hónapja elkezdtem megint fogyózni amit abba is hagytam egy hónap után. Ezt úgy csináltam hogy ettem reggelit meg ebédet de vacsit nem ,viszont délután megittam estig 3 liter vizet.Mozogtam is mellette. Így fogytam 3 kg-t. Most 78kg. vagyok. Az elmúlt egy hónapban viszont este megint sokat eszem. Szintén nem híztam semmit.Még mozogni sem mozgok. Ki érti ezt!? Persze örülök neki hogy nem hízok csak kicsit aggaszt hogy eszem és nem hízok egy dekát sem.Pedig nagyon is hajlamos vagyok rá. Még legalább 10kg-t le kellene adnom csak nincs hozzá akaraterőm. Nagyon szeretek enni.
2010. márc. 10. 14:31
 1/2 anonim válasza:
Ne aggodj azért,hogy nem hizol,söt örülj neki.Egy darabig nem hizol mert megváltozott az anyagcseréd ,de ha továbbra is sokat eszel estére ujra hizni fogsz.Én is igy vagyok,egy darabig nem hizok a lefogyás után,de sajnos 1vagy2 hét után ujra hizok.A barna kenyér sokat számit,nem mindegy,hogy mit eszel.
2010. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már jó idő van kinn így szívesebben állok neki bármilyen mozgásformának. Remélem sikerül még pár kilót leadnom.
2010. márc. 19. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!