Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt bennem egy kullancs mit...

Volt bennem egy kullancs mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap voltam erdőbe este fele és ma délutánra vettem észre h van bennem egy kullancs... kivettem a helye még prios, csak nem tudom van értelme elrakni a kullancsot és elvinni az orvoshoz? :D meg nézik h fertőzött-e a kullancs vagy sem... szerintetek? :D
2011. máj. 2. 15:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, a kullncsot vinni kell-e, de a helyedben nagyon gyorsan dokihoz mennék.
2011. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ha sárga foltok jelennel meg rajtad az a lyme kór. az gyógyítható. többet nem tudok.
2011. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyed a dögöt is!!! :-) A háziorvos nem tudja asszem megnézetni, hátha tudja, hogy hol lehet...nem ártana...

Mindenképp doki, ha piros a helye!

2011. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Jóska Pista Sanyi válasza:
32%
Az esetek többségében az embernek semmi baja nem lesz a kullancstól csak ki kell szedni. Magát az állatot szerintem nem nézik meg. Ha lesz valami panasz pl (nem múlik el a pirosság, láz, vagy más foltok jelentkeznek) akkor feltétlenül orvoshoz kell menni.
2011. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
holnap amúgy is megyek dokihoz, más miatt, de nem akarom kiröhögtetni magam azzal h egy gyufás skatulyával viszem neki a kullancsot is :D
2011. máj. 2. 15:16
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még orvost, aki kiröhögne azért, mert a betege fél az agyhártyagyulladástól, vagy a Lyme-kórtól. Vigyed csak, hátha kezd vele valamit. Nem kell egyből elővenni, csak mondd meg, hogy megvan a dög, ha kell.
2011. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
ha 24orän belül kivetted akkor - meg ha fertözött is a kullancs - nem lesz bajod!
2011. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm lebénult egy kullancs okozta agyhártyagyulladástól. Két év volt, mire helyrejött. Hát lehet,hogy ő szívesebben kiröhögtette volna magát!
2011. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
az biztos h a véremből szívott valamennyit mert mikor kivettem vérzett a helye. és én úgy tudom akkor is belenyomhatja a nyálát mikor veszem ki.
2011. máj. 2. 15:27
 10/27 A kérdező kommentje:
uhh, nagyon sajnálom a barátnődet :( valószínű viszem neki a kullancsot is, aztán majd megmondja mi a teendő...
2011. máj. 2. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!