Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt bennem egy kullancs mit...

Volt bennem egy kullancs mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap voltam erdőbe este fele és ma délutánra vettem észre h van bennem egy kullancs... kivettem a helye még prios, csak nem tudom van értelme elrakni a kullancsot és elvinni az orvoshoz? :D meg nézik h fertőzött-e a kullancs vagy sem... szerintetek? :D
2011. máj. 2. 15:10
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
amit a doki kihangsúlyozott az az volt h egy határozott mozdulattal, a fejüknél fogja tépjük ki minnél elöbb! még ha benne marad a feje akkor is.
2011. máj. 3. 15:16
 22/27 anonim ***** válasza:

Na, ez tuti...:-(( még jó, hogy elmentél...

Köszi az infókat...szia

2011. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
tegnap este és ma reggel szedtem be a gyógyszereket de már hőemelkedésem van :/ ilyen gyorsan jelentkezne láz Lyme-kór nál? vagy lehet csak sima megfázás vagy a gyógyszerek miatt érzem magam szarabbul egy kicsit...
2011. máj. 4. 09:12
 24/27 anonim ***** válasza:

szemoldok csipesz-> megfogod a borodhoz amilyen kozel csak lehet es oramutato jarasaval ellentetesen addig tekered mig ki nem jon

ha igy csinaltad valoszinuleg nem lehet semmi bajod

akkor szokott gaz lenni ha szakszerutlenul probaljak eltavolitani es 2 ujjal a potrohat osszenyomjak. ezzel "visszahanyja" a veredet valamint a sajat testnedveit a szervezetedbe. persze a szakszeru eltavolitas sem nyujt 100%os biztonsagot

2011. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam h a nyálában van a méreg. és ha tekergetem bele löki a nyálát. azért kell gyorsan kitépni, minél közelebb a bőrhöz.
2011. máj. 16. 08:27
 26/27 anonim ***** válasza:
Na, és hogy vagy amúgy? Elmúlt a lázad?
2011. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
persze elmúlt már jobban vagyok. agyhártyára nemsokára meek védőoltásra. csak az a baj elég sokat vok az erdőben kutyám miatt, és nyáron sztem tuti lesz bennem még pár kullancs, úgyhogy felkell készülnöm :D
2011. máj. 18. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!