Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Karikák, szarkalábak vannak a...

Karikák, szarkalábak vannak a szemem alatt 19 évesen? : S Ez normális? Más. Nak is van ennyi évesen?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne eltüntetni az apró szarkalábakat? Méregdrága kencéket nem veszek, mert arra nincs keret most.

Inkább otthoni módszerek érdekelnének. Belsőleg(pl milyen ételt kéne ennem) vagy külsőleg. Mindegy mi csak tűnjön el.

Bár már amúgy évek óta ott van, ezért hagytam abba a sminkelést(szemceruza,szempillaspirál). Azóta szebb.

De nem az igazi.


Nem ciki, hogy 19 évesen szarkalábas vagyok?


2011. júl. 25. 09:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, genetikailag is lehetsz ilyen. De reméljük nem dohányzol, alszol eleget, sok vitamint-főleg gyümölcsöt, zöldséget- eszel, sok folyadékot iszol. Ha ezeket betartod és mégis maradnak a szarkalábak, el kell fogadnod magad, attól még lehetsz szép:)
2011. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nem cigizek, nem iszok alkoholt. Nem az én világom.

Próbálok sok vizet inni, néha sikerül sokat néha csak 1,5 L-t iszok meg. Szoktam inni zöld teát is.

Gyümölcsöt, zöldséget is eszek. Ha nem is teljesen, de próbálok egészséges ételeket enni. A mekis kajákat meg ezekhez hasonló dolgokat(pl chips, csoki)mellőzöm már inkább.

A zöld tea hatására mintha jobb lenne.

Próbálok nem erre figyelni, de mi van ha most ilyen és mi lesz akkor 5 év múlva?:S Nem akarom, hogy még rosszabb legyen. Tudom genetika is meg minden, de megszeretném előzni valahogy. :)

2011. júl. 25. 09:53
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül a családban, lehet, hogy van, akinek hasonló szarkái vannak.

Egyébként a szépség belülről fakad és ezekre a szarkalábakra rá lehet fogni, hogy nevetőránc. Így szebben hangzik, tehát mosolyogj sokat!

2011. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%

hát, ha a karikák sötétek, akkor az utalhat vashiányra is, nekem régebben nagyon sötét volt a szemem alatt:S de nem szedtem semmit rá,rendbe jött magától:) neked csak azt tudom mondani, hogy a "kencéket" (ránctalanító és társai) felejtsd el, mert rövidtávon lehet hogy segítenek, de hosszútávon rosszabb lesz, mint nélkülük lenne... ha sokat mosolyogsz, akkor ne csodálkozz a szarkalábakon:) Sőt, az aranyos is:)


Egyél lédús gyümiket, zöldségeket, én ezt enném tuti, mint pl paradicsom, kigyóuborka, paprika, alma, narancs, pomelo, grapefruit, öszibari:)


24/L

2011. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Családban nem tudom sok az idősebb már.

Az unokatesókkal meg régebben találkoztam már.


Pont a mosolygástól lehet jobban látni, legfőképp közelebbről, :D de azért szeretek nevetni. Csak attól látni jobban. :D

2011. júl. 25. 10:01
 6/29 A kérdező kommentje:

egyszer kentem be a szemeim alatt óvatosan, Garnier szemránc elleni krémmel. Ilyen nagyon pici tubusban volt.

Viszketett tőle a bőröm.

Meg úgy általában (lehet, hogy rosszat választok:S) a többi arckrémtől is viszket a bőröm.

Eddig talán az aloe vera-s volt jó(avon-os volt). Attól nem viszkettem. De az is arckrém volt.Igazából nem tudom, nem akarok használni majd szemránc elleni krémeket. Attól félek azoktól csak rosszabb lesz a helyzet majd később.:S


Próbálok egészségesen táplálkozni:).

Nem mondhatom azt, hogy túl sokat nevetek, de ha úgy van akkor szeretek nevetni, de ettől még csak jobban mélyítem.

2011. júl. 25. 10:05
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
Úgy érzem, neked ez nagyon nagy problémád...Próbáld megváltoztatni a nézőpontod. Sok ember súlyos betegségekkel küzd, fájdalmai vannak, soknak nincs lábuk, kezük, tolószékbe kényszerülnek fiatalon stb stb...sorolhatnám. Szarkalábbal lehet élni 100 évig is és valakinek így fogsz tetszeni.
2011. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem ezzel kéne foglalkoznom. És hogy másnak nagyobb problémái vannak, de ez az én életem. Mindenkinek van valami apróbb problémája, amit esetleg más észre sem vesz, csak őt zavarja. Engem tényleg zavar. Hiába próbálok nem vele foglalkozni, de eddig sikertelenül.

Engem csak az zavar, hogy most ilyen mi lesz akkor mondjuk 5 év múlva? Igaz mondjuk fiatalabbnak néznek a koromnál, most még..

2011. júl. 25. 10:10
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szemránckrémnként én olajat ütögetek lágyan a bőrömbe(szőlőmag olaj vagy körömvirág olaj vagy ligetszépe olaj:mindegyik ránctalanító hatású.)Ma mandula olajat használtam,ez szépen hidratál.Persze mindegyiket igyekszem ellenőrzött gazdálkodásból beszerezni,és csakis hidegen sajtoltak lehetnek.Határozottan szebb tőlük a bőröm,pedig én nap mint nap nyüstölöm barnítóval,ami nem tesz jót az érzékeny szemkörnyéknek.

Érdemes lesz Neked a későbbiekben kollagént fogyasztani kúraszerűen(pl.Lenkei féle epres por,mert ebben 5000mg van)mert az csodákat tesz a ráncokkal és egyéb bőrhibákkal.

A karikák lehetnek veseproblémák előrejelzői,hacsak nem a kialvatlanság miatt jelentkeznek.

A vízivás tényleg nagyon fontos,és a nyers ételek(zöldség-gyümölcs)is szépen hidratálják a bőrt.

Ha nem is veszel kollagén készítményt,arra figyelj,hogy a C-vitamin szükséges a kollagén képzéséhez,ha keveset viszünk be belőle az csak arra elég,hogy a testet működésben tartsa,a bőr kötőszöveteinek erősítésére már nem jut belőle.

2011. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

És olyan olajokat honnan lehet beszerezni?

:)


C vitaminból szerintem nem eszek túl sokat paradicsomot szoktam enni, sárga paprikát de nem túl nagy mennyiségben.

Lehet, hogy be kéne szereznem valamilyen c-vitamint tartalmazó tablettát, vagy pezsgőtablettát, hogy meg legyen a napi szükséglet. :S

2011. júl. 25. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!