Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Karikák, szarkalábak vannak a...

Karikák, szarkalábak vannak a szemem alatt 19 évesen? : S Ez normális? Más. Nak is van ennyi évesen?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne eltüntetni az apró szarkalábakat? Méregdrága kencéket nem veszek, mert arra nincs keret most.

Inkább otthoni módszerek érdekelnének. Belsőleg(pl milyen ételt kéne ennem) vagy külsőleg. Mindegy mi csak tűnjön el.

Bár már amúgy évek óta ott van, ezért hagytam abba a sminkelést(szemceruza,szempillaspirál). Azóta szebb.

De nem az igazi.


Nem ciki, hogy 19 évesen szarkalábas vagyok?


2011. júl. 25. 09:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A Lenkei féle kollagén szuper! Mindenképpen fogyaszd rendszeresen, mert ekkora mennyiségű kollagén nincs más termékekben..Ha nem tudod megvenni, akkor viszont minimum 5000mg C-vitamint szedjél, hogy a szervezeted tudjon előállítani több kollagént. A vízből pedig a 1.5 liter nagyon kevés egy napra, ha pl. 70kg-os vagy, akkor 3-4 litert kell meginnod. Ne csodáld hogy ráncos vagy, ha közben ki van száradva a szervezeted.
2011. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

43-44 kg vagyok.

Nincs kiszáradva a szervezetem, mert a bőröm meg alapjában véve zsírosabb, de szerintem inkább kombinált.

Azért 3 L-t magamba gyömöszölni egy nap lehetetlen. Főleg, hogy sokszor akkor is kell inni, mikor nem vagyok szomjas egyáltalán. A maximum 2,5 L volt eddig. Sokszor már inkább hányingerem van, mert tudom, hogy csak azért iszom, hogy hidratálja a bőrömet.

Az alvással meg nincs gondom, sokat tudok és elég jól aludni. Persze vannak néha ritka kivételek, mikor nehezebben megy az elalvás, de nincs gondom vele sokszor.

Most C-vitaminos tabletta után nézek, a Lenkei-t most úgy sem tudnám megvenni de majd egyszer talán azt sikerül kipróbálnom.

2011. júl. 29. 10:39
 23/29 A kérdező kommentje:

Én egyébként azt furcsállom, hogy van aki alkoholt iszik össze vissza eszik zsíros ételeket, nem iszik vizet bulizik állandóan annak semmi nincsen. Ja a cigit kihagytam.

Én meg aki odafigyel a táplálkozásra, nem iszok(max csak szilveszterkor), nem cigizek nekem meg bezzeg van. Akkor hol itt az igazság? Elnézést, de ez most kijött belőlem.

Elegem van már abból, hogy teszek is az ellen, hogy ne legyen semmi, erre még is csak van szarkaláb. Aki meg nem tesz érte semmit, annak meg nincsen. Akkor inkább nekem sem kéne magamat emiatt gyötörnöm. Mondjuk nem foglalkozok vele annyit, mert ebből most ez jön le tudom, de akkor is ez a gondolat zavar, ha eszembe jut.

Az igazságtalanság, az amit rühellek. És ez az.

Jó lehet genetikára fogni, ok-.- de akkor sem tudok elmenni azon, hogy más nem tesz az egészsége érdekében semmit, én meg gürizek és semmi hála nincsen.

Na mindegy. :D ez vagyok én.

2011. júl. 29. 11:00
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a szervezete és mások a génjei is,ahogy említetted.Hogy az élvezeti szerekkel élők megúszhatják,ez tévedés,ha látnák magukat pár év múlva,és látnák az összefüggéseket is,azonnal letennék a cigit/piát/túlzott szoláriumot.Mindig később szívjuk meg a dolgokat...a szarkalábaid miatt biztos van valami szépség benned,amire más csak vágyakozhat.És lehetséges,hogy jobban felfújod a szarkalábakat,más talán észre sem veszi.Az arclemosód/szappanod nem bántja a bőrödet?(Nekem most kellett lecserélnem a tonicomat,mert úgy összehúzta a szemem alatt a bőrt,hogy tíz évet öregedtem:)
2011. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Igen arra nem is gondoltam, hogy talán később látszódnak meg ahogy éltek . Ja és szoliba még életemben nem voltam. Ez fontos. Mert ha szoliba járnék szerintem még plusz 10 évet öregednék abban biztos vagyok, mert a bőröm is elég érzékeny típus.

Na igen, a másik téma az arctisztítók...

Sokáig használtam Garnier Pure 3 in 1-ben arctisztítót. Aztán most tavaly szept-től áttértem Nivea pórusösszehúzó tonikra. De azt vettem észre, hogy ha nem tisztítom vele át az arcomat, akkor összehúzódik meg olyan szárazabb kicsit. Ezért mikor alkalmam volt itthon maradni abbahagytam. Kb 2-3 hét volt mire visszaállt a normál állapotba a bőröm. Most nem húzódik, ha nem kenem be semmivel. Most semmit nem használok. Ugyanis én már nem hiszek semmiféle arctisztítókban, amit a boltokban lehet kapni. Nem hogy elmúltak volna a pattanásaim a toniktól, de még jobban jöttek ki. És nem is volt alkoholos.

pedig valamit kéne használni, ha nem is mindennap de már fogalmam sincs milyet vegyek ami 1. nem cseszi szét a bőrömet 2. amiben nincsen kőolajszármazék.

Szappant egyszer használtam de egy kicsit piros lett tőle az arcom.

2011. júl. 29. 12:08
 26/29 A kérdező kommentje:

"(Nekem most kellett lecserélnem a tonicomat,mert úgy összehúzta a szemem alatt a bőrt,hogy tíz évet öregedtem:)"


Igen, velem is hasonló volt.

Főleg, akkor volt látható nyoma, ha nem használtam mert mondjuk itthon voltam betegség miatt.Na akkor látszódott meg igazán az arctisztítók "varázslatos" hatása.

Inkább már azon vagyok,hogy természetesen keverek össze dolgokat. Bolti termékekben már nem bízok annyira.

2011. júl. 29. 12:10
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes!:)Ezek segítségedre lehetnek:

lukreciakencei.hu,antalvali.com Itt házi arclemosón át a házi krémparfűmig mindent találsz.

Ha mégis szeretnél bolti lemosót a rózsavíz jutott eszembe.Érzékeny bőrre különösen ajánlott,és nem kerül többe egy átlag toniknál(bioboltban kapható)vagy ha magad szeretnéd csinálni tudsz rózsaszirmok és desztillált víz egyvelegéből készíteni.

2011. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Az előzőekben leírta a kérdező, hogy most éppen semmit sem használ az arcára, és rendben is van.Akkor meg minek kenegetné bármivel is, teljesen felesleges.

A bőr szerkezete csak belülről épül, ha van miből. Ezért kellene szedni a C-vitamint, és ha nem tudod megvenni a Lenkeist, az is megfelel ha a gyógyszertárban kapható aszkorbinsav port veszed meg, az is éppen olyan jó. Úgy tudom hogy tíz dekát adnak egyszerre, és egy teáskanálnyi kb. 1000mg belőle. Ezt edd naponta háromszor, biztos hogy idővel javul a helyzet.

2011. júl. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nézd,ezt találtam az általad is említett ricinusról Schramm Tamás általi fordításban:

Bőrproblémák

A ricinusolajsav tartalma gyulladásgátló hatású. Előnyei miatt hatásosan kezeli a kisebb vágásokat, égéseket, horzsolásokat, a napégést, és védelmet nyújt az az akne és ekcéma problémái ellen.Kondicionálja a bőrt, természetes nedvesítő, stimulálja a kollagén és elasztin termelését, melyek hidratálják és táplálják a bőrt.

Kezeli a ráncokat, kijavítja és fiatalítja a bőrt, hogy hibátlan és sima maradjon.

Az olaj segít eltüntetni a szem alatti sötét karikákat.


Ezeken kívül a természetes ricinusolajjal kezelhetők a gombás fertőzések, az emésztési problémák, a migrén, a menstruációs rendellenességek és az atléta talp.

2011. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!