Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Karikák, szarkalábak vannak a...

Karikák, szarkalábak vannak a szemem alatt 19 évesen? : S Ez normális? Más. Nak is van ennyi évesen?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne eltüntetni az apró szarkalábakat? Méregdrága kencéket nem veszek, mert arra nincs keret most.

Inkább otthoni módszerek érdekelnének. Belsőleg(pl milyen ételt kéne ennem) vagy külsőleg. Mindegy mi csak tűnjön el.

Bár már amúgy évek óta ott van, ezért hagytam abba a sminkelést(szemceruza,szempillaspirál). Azóta szebb.

De nem az igazi.


Nem ciki, hogy 19 évesen szarkalábas vagyok?


2011. júl. 25. 09:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Lenkei féle epres por az mennyibe kerül? És hol lehet venni,ha szabad kérdeznem?:)
2011. júl. 25. 10:47
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

A dr.Lenkei üzletekben lehet beszerezni.Nem olcsó,de 5000mg -kollagén nincs még egy termékben.+12 féle egyéb anyagot is tartalmaz(zöld tea,kalcium,magnézium,omega 3 stb.)8740,-ft


A mandulaolajat most a DM-ben vettem(100%-os,kb.1200.-ft)A szőlőmagolaj bio és a cosmio.hu-ról rendeltem.Talán a körömvirágolajat is innen.Ligetszépét bármelyik gyógynövény boltban találsz folyékony formában is,de ha kapszulásat veszel(lágyzselatin)azt kétféleképpen tudod alkalmazni:kívül-belül(felszúrod,és a bőrödre kened)

jomtom.hu,cosmio.hu és andio.hu:ezek jó olajlelő helyek!(ha nem akarsz ellenőrzött gazdálkodásból származót,hidegen sajtoltakat kapsz szerintem mindegyikből gyógynövboltban).

2011. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)


Persze igazit szeretnék én is, egyszer vettem a gyógyszertárba ricinus olajat. Állítólag úgy lehet megnézni, hogy nem szintetikus-e, hogy egy fehér papírlapra csepegtetsz belőle és ha megszárad és ugyanúgy zsíros marad akkor az szintetikus. Hát, nekem szépen zsíros maradt. De nem tudom, hogy ez baj-e.

de mindenesetre természetest szeretnék venni.

Majd megnézem azokon az oldalakon, köszi szépen!:)

A liget szépe kapszula akkor az megéri, és hatásos?

mert a másik egy kicsit drága. De majd azt is meggondolom egyszer. :D Ha lesz pénzem majd.

2011. júl. 25. 11:54
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

A szőlőmagolajat 990.-ért vettem a cosmion(persze hozzájön sajna a PK).Nem tudom,összehasonlítva a ligetszépével melyik hatásosabb a ráncok ellen,de a ligetszépe kifejezetten ránctalanító,igen.

C-vitamint pedig tényleg jó lenne tablettában szedni,általában mindenkinek,de ha gyengébb a kötőszövet mindenképpen(minimum 500,de inkább 1000mg-ot.A bioflavonoidos a legjobb hatású)

2011. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Az olajpróbáról én is hallottam,bár a ricinus olyan sűrű:azt gondoltam az mindig nyomot hagy.Érdekes kérdés...
2011. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Akkor beszerzek valamilyen C vitamint tartalmazó tablettát.

Meg lehet egy olyan liget szépét is. Hát ha az is hat.

Az olajat szőlőmagolajat meg mandulaolajat csak a szem alá kell kenni, csak simán az olajat nem kell összekeverni semmivel?

2011. júl. 25. 12:03
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Összekeverheted a ligetszépét a mandulával vagy jojoba olajjal,állítólag így még hatásosabb.Ha szeretnél krémet is készíthetsz belőle(sheavajjal,kakaóvajjal vegyítve).
2011. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm szépen.:)

Ezek mind hasznosak voltak. Ki is fogom próbálni:).

2011. júl. 25. 12:13
 19/29 anonim ***** válasza:
Ahogy az Irigy HónaljMirigy megmondta: "Mi ez a szar-szar-szarkaláb, kialakul szemem alatt ha nem alszom ki magamat..." szóval érted
2011. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Normális alszok.
2011. júl. 25. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!