Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Minden hipnoterápia ilyen drága?

Minden hipnoterápia ilyen drága?

Figyelt kérdés

több mint 10.000 Ft / óra

És még csalók is lehetnek.


Csak az írjon, aki nem gondolja a hipnózist kamunak.


2009. ápr. 17. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos mindegyik ilyen drága. Ha van is olcsóbb, ritka lehet, mint a fehér holló.
2009. ápr. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 ezer?? Te ezt hol láttad? A legjobbak óránként 30 rugót is elkérhetnek...
2009. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ami több mint 10 ezer... :))) (amit írtam)

Nem néztem nagyon utána, csak reméltem, hogy annyira azért mégsem drága... :(

2009. jún. 1. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Jah, csak azt hittem, hogy akkor ilyen 15 ezer körülire gondolsz -.-

Amúgy nem biztos, hogy egyből csalót fogsz ki, mert Magyarországon olyanok hirdetnek hipnózisüléseket, akik a hipnotizőr képzéseket is tartják Magyarországon. Én is el szeretnék menni egyre, de hát az nem ma lesz.

2009. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha arra gondolsz, hogy 1-4 alkalom szükséges, hogy megoldj egy problémát, akkor egyáltalán nem drága. Utána akár egy egész életen át tartó küzdéstől szabadulsz meg, nemigaz?
2014. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez már egy öt éves kérdés, alig ismertem magamra... Mókás.

Köszönöm a választ utolsó. Viszont ez attól függ, milyen problémáról van szó. Vannak komoly pszichés gondok (nekem is), amiknek a megoldásához fél-egy vagy több évnyi terápiára van szükség, legyen ez akár hipnózis, akár más. Ettől függetlenül viszont igaz, amit mondtál. De egy hipnoterápiás folyamat is sokkal tovább tarthat, ha egy kisgyerekkorból eredő, komoly, komplex személyiségbeli sérülést kell meggyógyítani. Nyilván ez egy szélsőség.

2014. júl. 21. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!