Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tapasztalat az ezüst kolloid...

Tapasztalat az ezüst kolloid oldatról?

Figyelt kérdés
Használtad, mire, hatásos volt stb...
2011. szept. 30. 17:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
oxin helyett toxint akartam írni.
2011. okt. 4. 07:25
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

Én bizony tapasztalatból írom ,hogy ez

"csodaszer". Évek óta húzódó hüvelygombára próbáltam ki ,folyton visszatért sőt csak menzesz idejére múlt el csak megkeserítette az életem ,szexuális életem a férjemmel majdnem nulla volt,sírtam miatta sokat. Előtte sok mindent kipróbáltam ,de semmi sem használt,tehát nem lehet placebó. Persze eleinte az orvosok által felírt antibiotikumokat szedtem, annyit is ért... Végül rátaláltam az ezüstkolloidra és 3 hét kúra után kigyógyultam ,ennek már 2 éve és nagyon boldog vagyok ,hogy az a szenvedő korszakom lezárult hála az ezüstnek. Sokféle van a piacon érdemes kutatkodni melyik milyen szemcseméretű ugyanis azon múlik ,hogy lerakódik vagy sem és én sem innám folyamatosan. Otthon sem állítanám elő...

2011. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Húgyuti fertőzésemre megoldás volt, a pattanásaimra külsőleg, és azóta a gyomrom is rendben van. Édesanyámat műtötték vastagbél fekélye miatt és a gyógyulásban nagyon sokat segített neki.
2012. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!