Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol tudom letölteni az otthon...

Hol tudom letölteni az otthon is végezhető kb.3/4-ed órás reiki gyakorlatot? Egy kellemes női hang irányít, és csengő jelzi a szakaszok végét. Nagyon jó, de sajnos elszállt a gépemről.

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Attól tartok átvertek. Már azis borzasztó, hogy "otthon is végezhető". A Reikit bárhol vagy az Univerzumban, mindig eléred, ha már ismeri a tested az adott energiát. A Reikivel való kapcsolat a fizikai testünk képessége. Nem kell hozzá vallás, Iste-hit stb. Mint ahogy az úszásra való képessége is meg van a testünknek, hiszen a levegőt mindenki vissza tudja tartani és képes eközben kapálózni a végtagjaival, viszont van aki megtanul úszani és van aki nem. Ha ellátogatsz egy Reiki tanfolyamra és megkapod a beavatást, onnantól kezdve bármikor, bárhol lehívhatod a szükséges energiát. A beavatás valójában behangolás, ebben a folyamatban ismertetik meg a testeddel a Reikit. Pl: a rádió antennája folyamatosan vesz sook-sok állomást, de te dontöd el, vajon melyiket akarod hallgatni. Ha viszont nem ismersz egy bizonyos adót, s annak frekvenciáját, akkor sosem fogod azt behangolni.

A Reikit nemtől, életkortól, faji hovatartozástól függetlenül mindenki megtanulhatja. S ami talán a legnagyobb erénye az, hogy felülmúlhatatlan az öngyógyításban. Gondolj csak bele, a kezed mindig kéznél van :)

2009. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet hogy rosszul fogalmaztam. amit leírtál azt egy eredeti **tól már hallottam, ő azt mondta, hogy aki egyszer kapott reiki energiát, az csatornává válik.szóval elvileg már "spontán" csatorna vagyok. de azért köszönöm a kiselőadást:) amit én keresek az egy hanganyag, amit hallgatva az agyam is a testemre koncentrál,segít ellazulni és itt belép egy kis agykontrollos öngyógyítás is. de hangsúlyozom, hogy a szöveg reiki energia helyes alkalmazását tanítja Neked Otthon. hogy hová tedd a kezed, mit érezz, mid gyógyul, mi szabadul fel...

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2009. máj. 21. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem részesültél reiki behangolásban, akkor NEM reiki energiát csatornázol. Maximum bio energia ami átmegy rajtad.


A reiki csatornázásának a feltétele hogy reiki mestertől behangolást kaptál valamikor. Bővebben itt olvashatsz erről:


[link]

[link]

2009. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!