Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Neked mi jött be alternatív...

Neked mi jött be alternatív gyógymódként?

Figyelt kérdés
Itt nem egy megfázásra ajánlott teára gondolok, hanem komolyabb betegségeknél, mint magas vérnyomás, ízületi betegségek, hasnyálmirigy gyulladás cukorbetegség daganatos betegség és egyéb betegségekre gondolok amit meg tudtatok gyógyítani alternatív módokkal!
2011. nov. 8. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínai medicina: tisztítás, feltöltés, szabályozás, egyensúly. Keress rá az egészség köre, vagy az öt elem rendszere kifejezésre. Ez az alapokat teszi rendbe, mert onnan kezdődik minden nyavalya. Ha azt mondják genetika, akkor is energetika van mögötte, csak azt részben tényleg az ősök cseszték el, mert nem vigyáztak magukra, így nem tudtak elég energiát átörökíteni, de ezen változtathatsz. Priviben tudok küldeni részleteket.
2011. nov. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem daganatos betegségem volt, azon kívül magas koleszterin, triglicerid szint. Alternatív gyógymódként a gyógygombákat szedtem/szedem. Két évvel ezelőtt volt a daganatos betegségem, azóta szedem folyamatosan a gyógygombákat, teljesen tünetmentes vagyok. Persze életmódváltásra is szükség volt, de megérte. A koleszterinszintemet fél év alatt 8,8-ról levitte 4,4-re és a triglicerid is bőven a referencia tartományon belül van.
2011. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem reklámozom, de édesanyám Cyto Flavint szed/szedett, a kemó alatt és után, ennek másfél éve, valamint virágport. Idén ősszel a szomszéd bácsi szüretkor gyűjtött vörös szöllő magot. Megszárítottuk, megőröltük. Cékla, répa bármennyi, és rengeteg HIT!
2011. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem legelőször a vörös áfonya kapszula felfázásra, kb. 3 nap alatt kigyógyultam belőle ; )
2011. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!