Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Daganatos betegeknek milyen...

Daganatos betegeknek milyen alternatív terápia jött be? A kemó mellett vagy helyett?

Figyelt kérdés
pl. Béres-csepp, Avemar, Dr valamilyen tea :), Deuterizált víz, meg ilyenek.
2011. nov. 10. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
A neten nagyon sok mindent talalsz,hallottam,az Aloarol,különbözö gombakrol,külföldön pl. a fagyöngy terapia,nagyon elterjedt(Mistel Therapie).
2011. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Hát ez nagyon nehéz, mert talán a leghatékonyabb módszer, a beteg hite. Az étrend lehet nagyon fontos, kevés szénhidrát, sok zöldség, de még több gyümölcs, főleg magas flavonoidban gazdag gyümölcs. Persze én hála a jó Istennek nem tapasztalatból írom, csak amiket eddig hallottam. Én a kemóban nem hiszek, valahogy azt figyeltem meg, hogy aki túl vészelte, nem a kemótól gyógyult meg. Az antioxidáns tartalmú dolgok biztos sokat segíthetnek. Olyan nehéz ez, mert ha én is ebben a cipőben járnék, biztos nem tudnám mit tegyek, szóval kívánom a legjobbakat.
2011. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon jo a cekla leve is,drogeriakban,gyogyszertarban lehet kapni,a gomba neve,onkomykon.
2011. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!