Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tehetek gyomorideg ellen?

Mit tehetek gyomorideg ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy irtó ideges típus vagyok, ha dokihoz kell mennem,rosszul leszek, elájulok oltások, vérvétel során. mit tehetnék? mamám szerint vmi nyugtató kéne, mondom inkább leütni kéne arra az időre :). van igy még vki aki nem bírja a tűt?
2009. máj. 16. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, pedig férfiből gyúrtak. Úgy lettem úrrá ezen, hogy elgondolkodtam... úgyse fogok ebbe belehalni. Az a pár perc vagy pár másodperc amíg tart az egész, ezalatt próbálok lazítani és nem arra koncentrálni, ami éppen folyik. Eddig bevált a stratégiám, pedig félek én fogorvostól, vérvételtől meg mindentől...
2009. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát én hiába nyugtatm magam,nem megy :(
2009. máj. 16. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
probálj gyogyteát inni.A cirtomfü,orbáncfü teák nagyon jo hatásuakés ihatok
2009. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak vérvételnél pl. nem biztos, hogy jó, ha nem éhgyomorra mész oda, ugye....
2009. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van vérvételnél nem biztos hogy jo ötlet,de vannak más helyzetek is .Az hogy mantrázom hogy nyugodt vagyok nem mindig jön be a gyogyszerek kábitanak.ezért javasoltam a teákat.én is ezt használom
2009. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
gyomorrideg? melegítsed
2009. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felfogni úgy, hogy az orvosok azért vannak ott, hogy neked segítsenek az egészséged megóvása érdekében. Arra gondolj, hogy jó kezekben vagy, nincs mitől félned.
2010. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!