Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csonthártyagyulladásra valaki...

Csonthártyagyulladásra valaki valami módszert?

Figyelt kérdés
Mindenem az athlétika, sokat edzek, csak sajnos gyenge a csontom. Az edzőm a hideg vizes borogatást ajánlotta de az nem igazán segít...Valami gyógynövény, vagy egyéb módszer? SOS! Ez a betegség nagyon keresztbe tesz nekem! ja, és kalciumot, meg D-vitamint is szedek.

2012. febr. 5. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyulladt területre mustárt kenni és bekötözni. Nagyon morbid, de használ. Anyunak a kezében volt, és helyre jött neki. Éjszakára dunsztold be. Oké, nem túl kellemes mustárasan tölteni az éjszakát, de hasznos.
2012. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MandalaV ***** válasza:
A kalcium felszívódására fele rész magnézium is kell! A K1 vitamin a csontokhoz "köti" a kálciumot.
2012. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, bocs nem írtam, hogy a kalciumtablettám tartalmaz magnéziumot is. Egyébként köszi a válaszokat!
2012. febr. 15. 21:06
 4/4 Jagello válasza:
Szia! Nekem már többször is volt! Indometacinum 25 mg-os tablettát ajánlom! Nagyon kemény gyógyszer de jegelés és pihenés mellett akár pár nap alatt teljesen tünetmentessé teszi! A szögdelést kerülni kell egy darabig, továbbá puha talpú, légbetétes cipőben ajánlott az e fajta mozgásforma!A gyógyszer vény köteles,így a háziorvosoddal kell felíratni.Továbbá ajánlatos a technikádon változtatni a szögdelésnél!
2012. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!