Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az elcsúszott gerinc csigolyát...

Az elcsúszott gerinc csigolyát helyre tudja rakni csontkovács?

Figyelt kérdés
A gerincem utolsó csigolyája el van csúszva fél centit, eléggé fáj, terhelni is alig tudom, és van egy erős gyanúm hogy olyan ideget is nyomhat amely a mozgásomban korlátoz. Illetve, a csigolyával megnyúlt idegek-szalagok, ha helyre lehet rakni akkor is rendesen illeszkedni fognak? Tehát abból sem eredhet idegnyomás alapú fájdalom? Köszi előre is!
2012. ápr. 1. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én tudok Őrbottyánban egy nagyon ügyeset. Ha érdekel, írj privit.
2012. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy csontkovacs is tud ezen segiteni, vagy pedig te, hogy elkezdesz jogazni, de mivel ezt nem ismered, igy nem valoszinu, hogy sikerulni fog, inkabb tobbet artanal. Egy neves es tehetseges csonkovacsot kell keresned.
2012. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Huhhhhh Köszi,de az messze van tőlem, találok itt közelebb is, csak nem tudom hogy helyre tudná-e rakni, mert úgyis azt fogják mondani hogy természetesen, megmozgat kicsit és elkéri a dellát. Voltam vele orvosnál, ott azt mondták hogy nem lehet vele mit kezdeni, csak gyógytornával körbeerősíteni hogy ne csússzon tovább.
2012. ápr. 1. 12:03
 4/10 homo ludensz ***** válasza:
Hol laksz attól függ az én ajánlatom.
2012. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt ilyen problémám, csontkovács rendberakta, de rá 1 évre visszatért a fájdalom és azóta 1 csomó probléma van a hátammal...
2012. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A csontkovacs valoban segit, viszont akinek mar ilyen problemaja van, ott mar rendszeresen kell gyogytornazni, jogazni pl., es igy lesz megelozve az ujabb tunet.
2012. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 homo ludensz ***** válasza:
A csontkovács vissza rakja viszont míg az nem a helyén volt ott közben a tartóizmok s egyebek meghúzódnak mivel igyekszetek korrigálni az eltérést. Az pedig hogy mennyire tartós az ideális állapotot megőrizni az attól függ nagymértékben hogy mennyire lazultak ki a gerinc mellett futó párhuzamos izomkötegek és szövetek.Ha nem gerinc sérv akkor van esély rá hogy el tudsz vele éldegélni de hajolva ne emelj soha sem.
2012. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze. Az a dolga. hol laksz? priviben keress meg, ird bele csigolyaelcsúszás
2012. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha megpróbálnál elmenni orvoshoz?
2013. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen problémád van akkor annak ne csak a megoldásán gondolkozz.

Ennek valamilyen oka lehet ami kiváltotta.(Pl. Helytelen testtartás)

Egy csontkovács lehet helyre rakja, de utána ha mindent úgy csinálsz ahogy eddig csináltál akkor valószínű a probléma újra vissza fog térni.

2015. dec. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!