Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógyszert vagy gyógyte...

Milyen gyógyszert vagy gyógyteát tudtok ajánlani ha valaki nagyon felejt?

Figyelt kérdés
Sokszor arra se emlékszem hogy egy fél perce mit kérdeztek vagy mit mondtak és még csak 19éves vagyok. Teákról is halottam meg vitaminokról csak a nevüket nem tudom. Írjatok párat h tudtak. KÖSZÖNÖÖM:))))
2012. ápr. 26. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszel elég, kenyeret, krumplit, rizst, joghurtot. Ezekben szénhidrát van, energia az agynak és minden szervnek. Én nagyon figyelmetlen voltam, csak annyi volt az oka, hogy nem ettem, csak húst, zöldséget, sütiket.
2012. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vény nélküli: magnézium, bilobil, ginkoprim

vényesről meg háziorvost kérdezd meg

2012. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TomMunk ***** válasza:
Szerintem vashiány is előfordulhat. Mivel ha kevés a vas, akkor az agya nem kap megfelelő mennyiségű oxigént, így nem nagyon fogy tudni sokáig figyelni, ennek eredménye a gyors felejtés. Szerintem nézess egy vérképet, aztán ha semmi baj, akkor a fentebb írt étrendtanácsokat tartsd be, és valószínűleg jobb lesz.
2012. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!