Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » S. O. S Aranyérre vmi házi...

S. O. S Aranyérre vmi házi gyógymód? Már egy hete kínoz, nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Bármilyen tipp érdekel. Csak azt ne mondjátok, h vegyek kenőcsöt, mert én nem tudok elmenni a gyógyszertárba, másnak meg nem szeretnék beszélni róla... :-/
2012. máj. 21. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktan ilyet írni, de erre csak azt tudom mondani, hogy ha ennyi eszed van, akkor szenvedjél. Majd ha TÉNYLEG fog fájni, akkor nem fogsz szégyellni segítséget kérni.
2012. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfürdő. Használhatsz még körömvirág kenőcsöt is a seb gyógyításra. / Azt talán nem ciki venni/
2012. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hmm... én is kipróbáltam mindent. a kamillát, a körömvirágot, meleg ülőfürdő, amiket itthon találtam gyógykenőcsök stb. semmi nem használt. aztán rászántam magam és elmentem a gyógyszertárba. 995 forintért vettem végbélkenőcsöt. 2 nap múlva jelentősen enyhűlt a fájdalom 1 hét múlva pedig jól voltam. szóval nem ciki, menj el, senki nem fog kinevetni vagy valami... nem te leszel az első aki aranyér kenőcsöt kér attól a gyógyszertárostól
2012. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!